Hazır Test Soru Bankası, Test Hazırlama ve Paylaşma Programı

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Bu program ile soru bankaları oluşturabilir, paylaşabilir ve indirebilirsiniz.

32 Bit için
64 Bit için

Kullanıcılar ile ortaklaşa soru bankaları oluşturulabilir. Eklenen sorular tek bir yerde toplanır, elenerek soru bankasına eklenebilir. Soru bankasına eklenen yeni sorular kolaylıkla diğer kullanıclara ulaştırılabilir. Seçtiğiniz sorularla kolayca test hazırlayabilirsiniz.
Testi yazdırabilir, kaydedebilir, dağıtabilir veya bilgisayar üzerinde çözebilirsiniz. Test soru ve cevaplarını kolaylıkla karıştırabilir, aynı sorulardan farklı gruplar elde edebilirsiniz.

Program ücretsiz ve yerli malıdır

mjwwex.jpg

2wnqm4j.jpg

2r27oz4.jpg

2hyvuye.jpg

2v924d2.jpg

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
elıne saglık guzel paylasım olmus ben yetısemedım zeynoo kardesım konuyu aktıflestırmıs :) zaten senden gelen her konuya kabul bılıyorsun .

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
cagla ben yokkende sız buradaydınız asıl ben tesekkur ederım siz bana forumlarda sadece programların degıl hayatın paylasılabılecegını ogrettınız unutma sende benım muzık ogretmenımsın :) sızler oldukca ben burdayım ve emın olun daha cok sey ogrenecegım sırf sızınle paylasmak ıcın :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Abi duygusala bağlatacaksın bizi iftar saati :)
Herkes eşit burda, sen benden önce üye oldun, ben senden önce üye oldun yok burda.
Hepimiz birimiz, birimiz hepimiziz :)
Sende iyiki varsın abi =GG

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
yorumsuz yok ama namı kalsın bız ısımıze bakalım .. O zaman ben ıftarı yaptım bu ramazan baska bir guzeldı bence seneye hep beraber ınsallah :)

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Cebur abi ne güzel yazmışsın evet biz bir aileyiz bende burda çok şey öğreniyorum sade forum değil burası=GG