Haylaz MeLeK için lütfen okuyun :(

Kalbindeki rahatsızlığı yüzünden Duru Su yani Haylaz melek nick li arkadaşımız bu sabah ameliyata alınacak.Ameliyatı ve ameliyatı sonrası dönemi çok ağır.Yoğun bakım ve daha sonra ki odada özel bakım günleriyle yaklaşık iki aylık ağır bir dönem yaşayacak arkadaşımız maalesef.

Bu süreçte elimiz kolumuz bağlı ama yapacak bir şeylerimiz var çünkü dilimiz bağlı değil.Evet arkadaşlar bu Duru içinde benim içinde sevdikleri içinde çok zor bir dönem ve sizden dualarınızı bekliyorum.Ne olur mübarek Ramazan ayı yaklaşmakta bu süreçte Rabbim ona acil şifa ve sabır versin diye dua edin ona . Lütfen esirgemeyin dualarınızı dua büyük bir nimettir ve arkadaşımızın buna çok ihtiyacı var.

Duru benim her şeyimsin .En büyük duam en güzel dostumsun İnsallah bu süreci en az acıyla atlatarak çabuk iyileşir ve yokluğunda kesilen nefesimi bana bahşedersin .Seni çok seviyorum bitanem ..
Allah şimdiden razı olsun arkadaşlar hepinizden yüreğinizde dualarınızın en samimisinde yer açın Duru ya ne olur..Rabbim dualarımızı kabul etsin..
AMİN..

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Kendisiyle tanışma fırsatımız olmadı.Allah şifa versin,yardımcısı olsun inaşallah.Moral,inanç ve dua bu dönemde elinde tutması gereken şeyler.İlerleyen zamanlarda benim gibi mükemmel bir insanı tanıma şerefine erişmek istiyorsa tez zamanda iyileşmeli bunu iletmelisin=) Moral,moral,moral.Geçmiş olsun haylaz insan =MM

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çok sevdiğim bir insanın kardeşi ki bu benim de kardeşim olduğu anlamına gelir. kendisine acil şifalar diliyorum. Tanıdığım kadarı ile hayat dolu ve dopdolu bir insan, dualarım hep onunla olacak ve süreçten birebir haberdarım.

Biliyorum aramızda olacak Duru Su. O sempatik tavırlarıyla yine çok sevdiğim insanın başının tatlı belası olacak. Seninleyiz Duru Su. Dualarımız seninle...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Canımmmm Benimmm yaa inşallah iyi olup dönecek aramıza. Hastalığından bende haberdarım. Gerçekten öyle hayat dolu bi arkadaşımız ki. Bazen Hayat herkese adil davranmıyor işte. İyiler sınanıyor hep hayatta.. Yüreğim, dualarım seninle Duru Su. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Seni sevdiklerine, sevenlerine, Ailene tez zamanda kavuştursun. Rabbiminde izniyle inşallah bugünleride atlatacaksın. Yüreğin öyle güçlü ki biran önce bu ameliyatı atlatıp aramıza dönersin en kısa zamanda inşallah. Gelişmeleri haber alabileceğim kişilerden takip edicem bende. Kısa sürede senin gibi değerli bi arkadaş kazandım burada. Fazla özletme kendini bitanem çabuk dön aramıza. Dualarım seninle olacak hep..

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Canım benim hiç haberim yoktu hastalığından Rabbim şifa versin Dualarım seninle olucak en kısa zamanda toparlanıp aramıza dönüceksin bunu biliyorum cnm.Sen neşe dolusun Çabuk toparlasın buna eminim:)

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Hayat dolu ve pozitif bir arkadaşımız.. Rabbim ameliyatında ve sonrasında kolaylık ve şifa versin .. Dualarım seninle Haylaz Melek ..

OBir

MEB
Özel üye
Cok gucluyuz biz ve avuclarimda hep ellerin kardesim. Cabucak halledelim su detaylari ve don. Herseyimsin...

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Derdi veren Allahım dermanınıda vercektir inşallah Durumuza Allahımdan bizlere bagışlamasını diliyorum Haylazlımızı en yakın zamanda yanımızda görmek nasip olur inşallah Durum dualarım senle.....