• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Hayddiii!! :) Size ilginç qelen ve her gördügünüzde güldügünüzz sözleri söyleyn!

sessiz gemi

Özel Üye
Özel üye
haydii! arkadaşlarr!! sizlere ilginç gelen,her gördügünüzde gülmekten kendinizi tutamadıgınızz! sözleri paylaşalım! ben başlıyorumm!!

Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer !

Satanist kesen psikopat kedi !

Pamuktan prenses mi olur! Prenses dediğin taş gibi olur !

Nickini bile görmek istemiyorum, oturum açmasan iyi edersin, e-mailim sana ağırmı geldi ? Engelledim seni afedersin !

Aşk söz ile başlar. Dudak ile beslenir. Dokuz ay sonra da; baba diye seslenir !

Bırak dersi ne çalışıyosun ? Çek kopyanın hasını; tutma karne yasını !

Bebeğinizin altına yapmasını istemiyorsanız çevirin üstüne yapsın !

Sözküyken kız konuşur erkek dinler, nişanlıyken erkek konuşur kız dinler, evlenince her ikisi konuşur mahalle dinler !

Seni seviyorum sana tapıyorum sakın inanma çünkü atıyorum !

Babama değerimi sordum dünyalar kadar dedi. Dünyanın değerini sordum beş para etmez dediler !

Zenci mahallesindeki solaryumcu !

Sakla samanı; inekler aç kalsın !

Msn’ de 20 kişi çevrimiçi; 8 tanesi dışarda, 7 tanesi meşgul, 4 tanesi hemen dönecek 1 tane salak’ta bu nicki okuyor !

Yerin kulağı var derler. Benim de kulağım var, e ben yermiyim ? Hayır yemem !

Elinde bir tane çiçek; sevecek - sevmeyecek o minicik çiçek bunu nereden bilecek !

Düşünüyorumda; düşüncelerin en güzeli: Senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, beni düşündüğünü düşünmek !

Geçmişim acı veriyordu; ameliyatla aldırdım !

Kıyamet gelsede; hepberaber kopsak !

Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi; başkasına yapın çok zevkli oluyor !

O bana baktı, ben ona baktım şimdi beraber 3 çocuğa bakıyoruz !

Allahım kendim için bir şey istemiyorum. Ne olur sen anneme; bal dudaklı, uzun boylu, sarışın, mavi gözlü, sütun bacaklı bir gelin nasib eyle !

Annem 4 kardeştir. Tesadüfe bak dayımda, hatta teyzemde !

Sınava kopyasız girmek savaşa silahsız girmeye benzer !

Erkekler araba gibidir; dikattli olmazsan altında kalırsın !

Yahu bizim kişisel neyimiz oldu ki ? Kişisel iletimiz olsun !

e-PaCk

Forum Gururu
İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz, öküze bile ilham verir...(Serdar Ortaç). nur içinde yatsın :D:D