Haydar Dümen'e Sordular

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Türkiye'nin cinsellik konusundaki araştırmalarıyla önde gelen isimlerinden Psikiyatr Dr. Haydar Dümen, dört yıldan bu yana Posta gazetesindeki köşesinde okurların sorularını yanıtlıyor. Dr. Dümen'e gelen son dört yılın en ilginç sorusu ise Kütahya E Tipi Kapalı Cezaevi'nde yatan Mustafa Yaşar'dan geldi.
Mustafa Yaşar'ın sorusu şöyle:

Haydar Bey, ben cezaevinden yazıyorum bu mektubu. Bizim iki muhabbet kuşumuz var. Bunlara hiçbir masraftan kaçınmadığımız halde ön sevişmeyi yapıyorlar ama ilişkiye girmiyorlar. Dişi erkekten 2-3 ay kadar dolgun. Dişi her türlü cilveyi yaptığı halde erkekte bir yaklaşım göremiyoruz. Tecrübenize dayanarak bizi bilgilendirirseniz çok memnun kalırız. Saygılarımızla...

Dr. Haydar Dümen'in bu soruya verdiği yanıt ise şöyle:

Değerli okurum, bence kuşlar sizlerden utanıyor! Onca insanın arasında bu işi yapmak kolay mı? Etraf röntgenci dolu ve siz sevişeceksiniz? Yapabilir miydiniz? Zor! Bu arada siz de kuşların halinden biraz anlayın be evladım. Ön sevişmeye başladıklarında çevrelerinden çekilin de işlerini görsünler. Hepsi bir yana, ben insan doktoruyum. Kuştan da muhabbetten de çok iyi anlarım ama muhabbet kuşundan değil!

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Forumda bu ne cinsellik merakı böyle ya açılan konuların % 90 'ı cinsellik ilginç.

Konunun altında mesajın olduğuna göre sen de bakmışın demek ki. Ayrıca konu cinsel içeriğinden ziyade komikliği için açıldı.Konunun açıldığı yere bakarsan görürsün.

Açılan konuların cinsellik oranlarını yaparsan yüzde 9 bile çıkmaz ayrıca ne doksanı.13029 konuda sadece 28- 29'u cinsellikle ilgili konuymuş demin baktım.

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Konunun altında mesajın olduğuna göre sen de bakmışın demek ki. Ayrıca konu cinsel içeriğinden ziyade komikliği için açıldı.Konunun açıldığı yere bakarsan görürsün.

Açılan konuların cinsellik oranlarını yaparsan yüzde 9 bile çıkmaz ayrıca ne doksanı.13029 konuda sadece 28- 29'u cinsellikle ilgili konuymuş demin baktım.

Ben o gün içerisinde açılan konulardan bahsetmiştim her neyse anlamak istemiyorsanız daha fazla bişey diyemiyecem ;)