• Merhaba Ziyaretçi.
    "Siyah Beyaz" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizinde bu yarışmaya katılamanızı isteriz.

Magazin "Hayatımın En Güzel Dönemini Yaşıyorum"

Papatya

V.I.P
V.I.P

testtesttestPek çok genç kadın 40'lı yaşlara gelmekten çok korkar ama bu güzel yıldız Cameron Diaz için geçerli değil. 30 Ağustos'ta 40 yaşını dolduran Diaz, kendisini hiç bu kadar güzel ve formda hissetmediğini söylüyor. "20'lerimde olmayı hiç istemezdim, 40'larımda olmaktan çok mutluyum" diyen güzel oyuncu, bu yaşına kadar anne olmadığı için pişmanlık duymadığını söylüyor ve "Her kadın anne olmak zorunda değildir" diye ekliyor.

ŞİMDİ KİTAP YAZIYOR

Bu kadar formda ve bakımlı olmayı, sağlıklı yaşamasına ve sürekli spor yapmasına bağlayan Cameron Diaz, bunu bir öğreti haline getirmek için kolları sıvadı. Bir yayıneviyle anlaşan Diaz; genç kızlara, zayıf değil, sağlıklı olmanın önemini anlatacağı bir kitap yazmaya başladı.

CAMERON OLAY YARATAN OTELİN MÜDAVİMİ

Manhattan'daki lüks bir otelin manzaralı tuvaleti, sokaktan geçenleri şok etti. Tamamen camekan olan ve tuvaleti kullananların Manhattan manzarasını izleyebildiği tuvaletin dışında siyah film yoktu. Fakat 18. kattaki tuvaleti kullananlar bundan habersizlerdi.

Otelde bulunan Boom Boom Room'un müdavimleri arasında Leonardo DiCaprio ve Cameron Diaz da bulunuyor.Bazı müşteriler ise bu durumu önemsemiyor. 26 yaşındaki Florentina Ballesteros, sokaktaki insanlara el sallıyor ve bu durumu umursamadığını söylüyor.

 
Top