Hayata Dair Anlamlı ve Etkili Resimli Sözler

Gül 34

Usta
Hayata Dair Anlamlı ve Etkili Resimli Sözler

Bir kar yağsın istiyorum; Tüm kötülüklerin üstüne.. Hiç biri kalmasın yeryüzünde.. Bembeyaz olsun her taraf.. Ve yeşermesin bir daha, Sonsuza kadar.... - Bir yağmur yağsın istiyorum; Tüm yüreklere.. Bütün kötülükleri temizlesin.. Tertemiz olsun köşe bucak.. Kalmasın bir damla kin, haset... - Bir rüzgâr essin istiyorum; Şiddetli bir kasırga.. Tüm pislikleri alıp götürsün uzaklara.. Bir daha gelmemek üzere.. Sonra dinsin rüzgâr... - Bir güneş doğsun dünyaya; Pırıl pırıl, ışıl ışıl.. Tüm kalpleri

hanimaga1g3j6w.jpg

hanimaga28zk1i.jpg

hanimaga3hbjef.jpg

hanimaga444kxe.jpg

hanimaga5m4kbz.jpg

hanimaga6qujc1.jpg

hanimaga7itkhq.jpg

hanimaga81pjrg.jpg

hanimaga989kcd.jpg

hanimaga108gjn3.jpg

hanimaga11v9kib.jpg

hanimaga1278k4b.jpg

hanimaga136mkru.jpg

hanimaga14vtj1a.jpg

hanimaga150aj8c.jpg

hanimaga16xgkvu.jpg

hanimaga17wrklz.jpg

hanimaga18ftk0n.jpg

hanimaga19j7j4o.jpg

hanimaga2040j4s.jpg

Gül 34

Usta
Yalanla ilgili Resimli Etkili Sözler

70zq4id4vzw.jpg

Bir kuzu binlerce koyun arasında kendi anasını nasıl bulursa, yapılan iyilik ve kötülüklerde eninde sonunda gelir insanı bulur !

Ormanda çakal, cehennemde Şeytan kalmamış, hepsi aramızda ...

insanın çiçek kadar hatırı kalmamış bu dünyada, koparan koparana, kıran kırana, kıyan kıyana, nasıl olacak söyleyin bu fani dünyada...

insanı yıkmaz dışarıdan hiç bir kuvvet, sana kim yakınsa ona dikkat et...

Bu dünyada artık insanları tanımaya çalışmakla vakit harcamayın, nasıl olsa onlar zamanı gelince yaptıklarıyla kendilerini tanıtacak, sende o zaman anlayacaksın...

Bulursanız iyilere yaklaşın ki onlardan olasın, kötülerden uzaklaş ki şerrinden kurtulasın.