• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Hayat sizi neden yoruyor?

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Bazen hepimiz hayatın önümüze sunduklarından dolayı yorulduğumuzu ve yaşadıklarımızın ise artık bünyemize fazla geldiğini hissederiz. Ve bu durumdan uzaklaşmak için çaba sarf ederken daha da çok yoruluruz. Peki hayat sizi neden yoruyor?

cubuk_kraker

Katılımcı
Eşler dostlar
Çevrenizde olması gerekenden fazla insan var. Yapınız nedeniyle tanıştığınız insanlar hemen en yakın arkadaşınız dostunuz olmaya çalışıyor. Bu da sizi haddinden fazla insanla uğraşmaya zorluyor. Yorulduğunuzu anladığınızda onlardan kaçmak istiyorsunuz, ama kırıcı olmamak için o kadar uğraşıyorsunuz bu mümkün olmuyor. Kendinize daha çok zaman ayırmalısınız.

Aynen bunun farkındaydım zaten :)..

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Aile
Ailenize olan aşırı bağlılığınız, onlar için fazlasıyla endişelenmenize yol açıyor. Kendi başlarına halledebilecekleri işleri bile siz yapmak istiyor onları rahat ettirmek istiyorsunuz. Sürekli olarak onların peşinde olmaya mecbur hissediyorsunuz kendinizi, bu da kendinize zaman ve enerji ayırmanıza engel oluyor.
nasıl bildi ama :D

Papatya

V.I.P
V.I.P

dUUF6is.jpg

İş, güç

Yetenekleriniz sayesinde bir çok işin altından büyük bir beceriyle kalktığınız insanların gözünden kaçmıyor. Bu nedenle üzerinize düşen iş yükü başkalarına oranla fazla. Tam bitirip kendinizi mutlu edecekken, başka bir işin ucundan tutmak durumunda kalıyorsunuz. Profesyonellik anlayışınız şikayet etmemeyi de içerdiğinden, sessiz, sakin, ama bir hayli yorgunsunuz.

:confused:

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Yaşamak isteyip te yaşayamadıklarınız yoruyor,önünüze çıkan engeller yoruyor, içimizdeki savaşlar yoruyor en çok ta etrafımızdaki insanlar ,alınan yanlış kararlar ,güvendiğimiz kişilerin kahpelikleri yoruyor bizi,adaletsizlik yoruyor😊

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Beni hem hayat yoruyor hem insanlar hem yanlış anlamalar ,imkansızlıklar yoruyor,yaşayamadıklarım, yaşadıklarım,kafamdan atamadıklarım,kendimi anlatma çabasına girmem yoruyor ,herşeyi arka da bırakamam yoruyor,herkesi kendim gibi görmem yoruyor ....
Çok yoruldum çok