Hayalindeki Ben Kalbimdeki Sen

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
SEN''
Yazdığım son ŞİİRİMSİN.. Nasıl başlayacağımı bilemediğim, Bitirmeyi
bir türlü beceremediğim ''SEN'' Gittiğim en son ŞEHİRSİN.. Gitmeye
CESARET edemediğim, Dönmeyi öğrenemediğim ve ''SEN'' Kalbimin en son DURAĞISIN Benim Ol diyemediğim, Başkasına VEREMEDİĞİM..!

Biten Değil,Bitmeyen Aşklar Acı verir..Dibine Kadar Yaşadığın Değil, Doymadan Kalktığın Aşklar Izdırap Verir.. Karşındakinin Suçlu olduğuna Değil, Kendinin Suçlu olduğuna İnandığın Aşklar Hayatı Mahveder.. Sorumluluğu Karşı Tarafa Değil, Kendinede Yıktığın Aşklar İçini Acıtır.. Aşkın Acısı Keşkelerin Sayısıyla Orantılıdır.. KeşkeLer Fazlaysa Aşkın Acısı Çoktur.. Keşkeler Yoksa,Artık Aşk da Yoktur..!

Yürekten sevdiğim, sana bunları yazıyorum; çünkü bir göz kırpması bile bende bambaşka duygular oluşturan, o tatlı yüzü içimi ısıtan başka birisini nereden bulabilirim? Senin tatlı çehrende sonsuz sıkıntılarımı ve tarifi imkânsız kayıplarımı bile bulabilir ve o güzel yüzünü öptüğümde mutluluğa sarılırım.

Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar derlerdi inanmazdım. Şimdi inanıyorum çiçeklerin şarkı söylediğine ve dünyanın güzellik için döndüğüne. Gözlerim gözlerine değdiğinden beri şimdi inanıyorum hayata sevdiğim.

Denize yakın mağaralarda bir susuzluk duyarsın, bir aşk, bir coşku deniz kabukları gibi sert, alır avucuna tutabilirsin. Denize yakın mağaralarda günlerce gözlerinin içine baktım, ne ben seni tanıdım, ne de sen beni.

Seni sevdiğimi göreceksin sevmediğim zaman, çünkü iki yüzüyle çıkar karşına hayat. Bir sözcük sessizliğin kanadı olur bakarsın, ateş de pay alır kendine soğuktan. Seni sevmeye başlamak için seviyorum seni, sana olan sevgimi sonsuzlaştıracak bir yolculuğa yeniden başlamak için…

Ne uzundur unutuş, ah ne kısadır ayrılık. Yüreğim dayanmıyor yitmesine kolayca. Böyle gecelerde kollarıma aldım çünkü Belki bana verdiği son acıdır bu acı, belki son şiirdir, bu yazdığım şiir ona.

Yalnız doğduk, yalnız yaşıyoruz, yalnız ölüyoruz. Sadece aşkımız ve dostluğumuz sayesinde yalnız olmadığımız gerçeğini anımsıyoruz.

Bir kadının alnı dudaklarından daha değerlidir. Sonuçta dudaklarından dökülecek seni seviyorum bile önceden alnımıza yazılmıştır.

Ya sevmesin kimse kimseyi, ya da akmasın aşk dolu gözlerden yaş. Ya olmasın bu aşk denilen illet ya da adam gibi sevmeyi bilsin herkes.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusundasın. Kimi yanımda kimi rüyamda ama sen benim hep aklımdasın bunu sakın unutma.

Ne güzel demis sair : üc nokta koydum sevdamin basina ... virgülle bölmeden , noktayla bitirmeden . Ünlem isaretiyle dikkat cekmeden !... Ben parantez icinde yasadim sevdam

Son düzenleme:

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Çünkü sen kimsenin ve benim başaramadığım şeyleri, kendimi iyi hissetmemi, kendimle dost ve barışık olmayı,hiçbir zaman olmadığım ve tadamadığım kadar mutlu olmamı sağlıyorsun. Böylece bana mükemmel bir ilişki sunuyorsun. Ve sen bunları yalnızca konuşmayla, sözlerinle, dokunuşunla veya işaretle değil, sadece kendin olmakla yapıyorsun. Hiç kuşkusuz, sağlıklı sevgi ve gerçek dostluk, ölümsüz arkadaşlık budur…

Bir gülüşün yetecek inan,

şu üzgün hallerim yok mu gülüşün geldikçe aklıma geçecek gibi.

Ellerim ile saklayamadığım zamanlar dert olur o gülüşünü başkası görüyor diye. Bana olmayan o gülüşün çökertecek içimi.

Hiçbir sevinç aydınlığı onu silemiyor. Şu ellerim ellerinde güzel bırak öyle kalsınlar. Kaç kere yazdım seni kim bilir kaç satır harcadım şu gülüşüne..

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Ayrı yetişmiş güllerin birbirine hasreti gibi, umutla kurudum sensiz. Ve sen hiç gözlerime bakıp beni sevdiğini söyleyemedin. Oysa sırf bu kelime için kurduğum hayallerdi beni hayatta tutan. Bir boşluktan içeri girdim her gece, senli düşlerden sensiz karanlıklara süzülür gibi.