Hava nasıl olursa olsun, uyanınca ilk işiniz besmele olsun. Hayırlı hafta sonları

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bu güzel Pazar sabahında doğacak güneş senin için doğsun, en güzel hafta sonları seninle olsun.

Hava nasıl olursa olsun, uyanınca ilk işiniz besmele olsun. Hayırlı hafta sonları

Daha uyuyor musun Pazar günü yatılır anladık ama bu kadar yatılmaz. Haydi, kalk sensiz çekilmiyor Pazar.

Bizim her hafta sonu dostlarımızla birlikte geçireceğimiz güzel günlerimiz olsun, varsın çayımız soğusun, yeter ki muhabbet koyu olsun.

Yoğun iş temposundan sonra dinlenecek olduğumuz bu iki günde herkese mutlu ve huzurlu günler diliyorum.

Günaydın uykucu unutma ki bugün cumartesi daha pazarda var uyuyacağın, yeter kalk artık. Günaydın iyi hafta sonları.

Günün aydın hafta sonun güzel olsun. İki günde yaşayacak olduğun ömrünün en mutlu günleri olsun.

Hafta sonun üzerindeki tüm yorgunluklarını, kalbindeki tüm kırgınlıklarını alsın. Hafta sonun huzur dolu ve mutlu olsun.

Hiç sevmeme hafta sonlarını, tatil olabilir, dinlenme olabilir, gezme, eğlenme olabilir ama benim için sensiz olmak demektir bu yüzden hiç sevmiyorum sensiz olan bir günü Bitanem.

Pazar günü iş listem: Uyumak, kahvaltı yapmak, televizyon izlemek ve karşısında uyumak.

Hafta sonun olsun günaydın ama olmasın günlerin bensiz. Seni çok seviyorum Bitanem.

Alışverişli, eğlenceli, dinlenmeli güzel bir hafta sonunuz olsun.

Ben güneş doğdu diye penceremi araladım ama doğan güneş değil senin gülümsemenmiş. Mutlu hafta sonları canım sevgilim.

Kursların olmadığı, ödevlerin verilmediği bir hafta sonu olması dileğiyle tüm öğrenci arkadaşlarıma eğlenceli, sinemalı güzel hafta sonları diliyorum.

Eğer senin düşünmek, senin hayalinle güne başlamak olmasaydı inan canım hiç çekilmezdi bu hafta sonları.

Gönderdiğim öpücüklerden Whatsapp sahibi uyandı sen uyanmadın be bebeğim. Haydi, kalk güzelim günaydın.

Günaydın gecenin zifiri karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti kabul olunan duam günaydın hayırlı hafta sonları.

Hafta sonuna güneşle başlayan bu güne günaydın, mahmur gözlerle etrafa bakan bakışlara günaydın, soğuk anında ılık alınan nefesle yaşama günaydın.

Allahü Teâla’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar Mutlu Pazarlar.

Her sabah güzel rüyalarımı bölen beni gerçeklerle yüzleştiren şimdiye kadar hep zamanında çalan ama bugün çalmayan saatime günaydın.

Bu hafta sonu da çok eğleneceğim gibi duruyor. Önce yatak odasından hafif tempoda mutfağa doğru yürüyeceğim. Güzel bir kahvaltından sonra salona geçip televizyonla buluşacağım, sonra kumandanın yumuşacık tuşlarına basacak ve koltukta yayılacağım.