• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Hastasının Karaciğerine Adını Kazıdı!

cemree

=)=)
V.I.P
Bütün ülke 'çılgın cerrahı' konuşuyor. O cerrahın ameliyat ettiği yüzlerce hasta ise panik halinde.

İngiltere'nin Birmingham kentindeki Queen Elizabeth Hastanesi büyük şaşkınlık yaşıyor. Zira cerrahları Simon Bramhall'ın, bir hastasının karaciğerine kendi isminin baş harflerini kazıdığı ortaya çıktı.

48 yaşındaki cerrah Simon Bramhall açığa alınıp, hakkında soruşturma başlatılırken; 10 yıl boyunca hastanede ameliyat olmuş yüzlerce hasta ise kendi durumundan endişe ediyor.

Simon Bramhall'un ameliyat ettiği hastanın karaciğerindeki S ve B harfleri, rutin bir ameliyat sırasında bir başka cerrah tarafından fark edildi. Bramhall'un harfleri, hastanın karaciğerine ışınla yakarak yazdığı tahmin ediliyor. Uzmanlara göre yanıklar yüzeysel ve zararsız ancak yapılan tıp etiğiyle bağdaşmıyor.

Cerrahın çalıştığı Queen Elizabeth Hastanesi ise, yaşananlar karşısında şaşkın. Cerrahın, 10 yılda ameliyat ettiği yüzlerce hastanın iç organlarına isminin baş harflerini yazmış olmasından kaygı duyuluyor.

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Hahah çok eğlenceli olsa gerek karaciğer kendini yeniler bence hiçbir sıkıntı olmayacağını adam iyi biliyor atmış işte tam benim kafadan ???

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Hahah çok eğlenceli olsa gerek karaciğer kendini yeniler bence hiçbir sıkıntı olmayacağını adam iyi biliyor atmış işte tam benim kafadan ???
Simdi bicaklari anliyorum eyvah eyvah Ⓜ=kop Ama bu adam Dövmeci olmasin, Evet evet olsa olsa su derilere resim yapanlardan biridir. Dövmeci Döve döve yaziyordur yazilari sevgilisininde kalbine yazmistir kesin.