Hastanenin Yoğun Bakımında Hemseriler Göbek Attı

Lelis

Ben O Eski Ben Değilim!!!
V.I.P
Kocaeli'de hastanenin yoğun bakımında göbek attılar
Kocaeli Devlet Hastanesi'nde görevli 2 hemşire, yoğun bakım servisinde hastaların yanında göbek attı. Uygunsuz davranan hemşireler hakkında soruşturma başlatıldığı belirtildi.

1806384_620x410.jpg

Kocaeli Devlet Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde görevli 2 hemşire hastaların yanında göbek attı. Görüntüler yoğun bakımda bulunan bir başka kişi tarafından kayda alındı.

Habertürk Haber Merkezi'nden Caner Aktan'ın aktardığı bilgilere göre görüntüler, geçen ay hizmete açılan Kocaeli Devlet Hastanesi'nin yeni binasında kaydedildi. Yoğun bakım ünitesinde çalışan görevli hemşireler, hastaların gözü önünde müzik açıp güle oynaya göbek attı. Başka görevlilerin yoğun bakımda çalışmaya devam ettikleri de görüntüye yansıdı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Habertürk'e konuşan Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri konuyla ilgili Kocaeli Devlet Hastanesi yetkilileriyle iletişime geçtiklerini söyledi. Yoğun bakım servisinde uygunsuz davranan hemşireler hakkında soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Yoğun bakımda göbek attılar
Yoğun bakımda göbek attılar
 

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Şahsen, bu durum hoş değil. Elbetteki, iş harici bir yer ve zamanda, kişi eğlenebilir, vesaire... Sadece, bir meslek gurubuna mal etmek de istemem... Bu durumun özeti; her ne olursa olsun, kişilerin önce kendilerine, mesleklerine, devletine, milletine saygısı ve sevgisi olmalı... Hele ki böylesi önemli, yerlerde daha bir, ciddiyet ve disiplinle hareket etmek gerekir... Kişinin ruh hali, değişkenlik gösterebilir, bunalmış, sıkılmış olabilir... Lakin bu durum hiç hoş olmadı... Eminim ki, çoktan pişmanlık duyuyorlar... ( Kimse, asık suratlı olmasın, elbet. Neşeli, güler yüzlü olsun... Ama böylede, değil... )
 
Top