Kaynak ikonu

Hasta Sevk Pro 2.5

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hasta sevk programına onay kodu talep ediyorum
Kullanıcı no:1514697485 ( cemocan)
Ücretsiz Onay Kodu talebi ile ilgili detaylar programın tanıtıldığı bu konunun ilk mesajında anlatıldı. (En az 200 paylaşım)
ödeme emri programını kullanıyorum kayıtlı olarak sevk prg için onay kodu talep ediyorum
kullanıcı no:369979617
Kayıtlarımda 369979617 nolu kullanıcı için ücretli alınmış onay kodu yoktur. Ücretli olarak verilen onay kodu kayıtları tutulmaktadır.

ezax2001

Üyecik
Ücretsiz Onay Kodu talebi ile ilgili detaylar programın tanıtıldığı bu konunun ilk mesajında anlatıldı. (En az 200 paylaşım)

Kayıtlarımda 369979617 nolu kullanıcı için ücretli alınmış onay kodu yoktur. Ücretli olarak verilen onay kodu kayıtları tutulmaktadır.
1B16 D493 5B3F B0AB ödeme emrinin onay kodu ben yukarı sevk prgnin kullanıcı kodunu yazmıştım

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Konunun başlangıcında program detayları ile birlikte onay kodu kuralları da açık dille anlatıldı. Lütfen bir kez okuma zahmetine katlanın.

Son kez anlatıyorum.
  • Hasta Sevk ve Ödeme Emri Belgesi için ücretsiz onay kodu talebi için forumda en az içeriği olan 200 paylaşımınız olmalıır. (Bu sayı sadece programlardan biri içindir)
  • Eğer beklemeyip hemen almak iistiyorsanız programda belirtilen E-Mail aracılığı ile iletişim kurmalısınız.
  • Eğer daha önce ücretli olarak Ödeme Emri Onay Kodu almış kullanıcılar buradan talep ettikleri takdirde (Ücretli olarak aldıkları Kullanıcı No belirtilerek) kendilerine mesaj sınırına bakmaksızın Hasta Sevk Onay Kodu verilecektir.
Not: Flood (Kendi mesakının altına 24 saat geçmeden tekrar mesaj yazmak) mesaj yamak forum kurallarında kesin olarak yasaklanmıştır.