Harika bir valiz tasarımı

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hemen herkesin dönemsel olarak ihtiyaç duyduğumuz valizlerin ne kadar kullanışlı olduğu da çok önemli. Bunu düşünen tasarımcılar bu konuya da el atmış ve gerçekten harika ihtiyaç duyulan bir çok özelliği bünyesinde taşıyan bir valiz üretmişler.

valiz.jpg

Bu valiz sadece model olarak tasarlanıp bir kenara atılmış değil, yurtdışında 199 $ fiyatla satışta....

Bu valiz tasarımı ideal çanta fikrine dayanmaktadır. Mukavemete dayalı teçhizatlarda kullanılan malzeme olan polikarbondan yapılmış sert ve esnek yüzeyi ile kötü kullanılan bagajlara tam anlamıyla dayanabilir. Şifreli kilit ve360° dönen tekerleği bulunmaktadır.

Bu valizin içinde 10.000 mAh powerbank bulunuyor ve yanınızda ya da taşıma esnasında telefonları değil aynı zamanda valizin içindeki tabletleri de çift USB bağlantı noktası düzeniyle şarj edebiliyor, ayrıca Android ve iOS cihazlarla çalışan evrensel bir kablo içeriyor.

Tüm aksesuarlarınızı ayırmak için bir dizi gözenekli ceplerle ayrılmış, çantanın her iki yanında iki bölme ile tüm olası ürünlerin bulunduğu gömülü bölgelerde kemer veya saç fırçası, çoraplar, iç çamaşırlar için ihtiyacınız olan her alan düşünülmüş.

valiz-extra.jpg

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Gercekten cok kulanisli bu Valezler ben yillardirr kullaniyorum ama birde su var spor cantaya daha cok esya koya biliyorsun kullanmasi biraz zor bu valezlerinde birde iyiligi icine kirilacak esyayi koyuk getire biliyorsunn hepsine degil ama sert olanlarina ve tesekkürler yorumsuz harika bir anlatim yapmissin ...