Hangi Burçtan Biriyle Anlaşırsınız?

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Hangi Burçtan Biriyle Anlaşırsınız?

Güneşiniz birisiyle anlaşıp anlaşamayacağınızı anlatan beş faktörden yalnızca biridir. Ay, Merkür, Venüs ve Mars da kendi üstlerine düşeni oynarlar ve hepsinin sonucunda o insanla aranızda nasıl bir ilişki olabileceğini söyleyebiliriz.

Özellikle aşk ilişkileri söz konusu olduğunda kiminle anlaşacağınızı, daha doğrusu aranızdaki romantizmin nasıl olduğunu söyleyeceksek, iki kişinin burçlarına bakmak, yani Güneş'lerinin durduğu burçları bilmek hiçbir işe yaramaz diyebiliriz. Çünkü romantik ilişkilerde taraflardan birinin haritasındaki dişi bir gezegenle, diğerinin haritasındaki erkek bir gezegen arasında, astrolojinin tanımladığı alışverişlerden birinin olup olmadığını kontrol edersiniz. Güneş'ten Güneş'e köprü kurmak, bu nedenle aşk konusunda bir ipucu vermez.
Sizin Güneş'inizle, karşı tarafın Ay'ı, ya da Sizin Güneş'inizle, karşı tarafın Venüs'ü uyumluysa aşk potansiyeli var demektir.

Peki ne zaman uyumlu olurlar?
İkisi de aynı elementteyse, yani örneğin ikisi de su veya ikisi de hava grubunda bir burçtaysa,
İkisi dost elementtelerse: yani ateşle hava veya suyla toprak kombinasyonu varsa,

iki kişinin saydığımız gezegenleri romantik potansiyele işaret ediyor demektir.
Son birkaç örnekle toparlayalım: sizin Güneş'iniz ikizlerde olsun. Karşı tarafın Ay'ı veya Venüs'ü aynı elementteyse yani ikizler, terazi veya kovaysa aranızda aşk olabilir veya uyumlusunuz diyebiliriz.
Sizin Ay'ınız boğada olsun. Karşınızdakinin Güneş'i boğa gibi bir toprak grubu burçtaysa yani boğa, oğlak ya da başaksa, veya dost element olan suda, yani yengeç, akrep veya balıktaysa anlaşabileceğinizi söyleyebiliriz.

-alıntı-
 
Top