Hangi Burç Hangi Meslekte Başarılı Oluyor?

cemree

=)=)
V.I.P
Avusturya'da satış ve yönetim bölümü için eleman arayan bir firma, işe başvuracakların kova, oğlak, boğa, koç ve aslan burcundan olmasını istemişti. Gazetelerin hafta sonu nüshalarında yayımlanan ilanda verilen ilanda"satış ve yönetim bölümü için, 20 yaşın üzerinde belirtilen burçlardan eleman aranıyor" demişti.Severek ve başarıyla yapacağınız işleri burçlarınızdan araştırarak bu tür işlere yönelmeye çalışmanızın size fayda sağlayabilir.

KOÇ: Yenilikleri içine alan her türlü iş. Ayrıca askerlik, dişçilik, operatörlük, spor.

BOĞA: Mimarlık, heykelcilik, dekoratörlük, güzel sanatlarla ilgili işler. Toprak alım satımı, emlak işleri, bankacılık, hesap uzmanlığı, muhasebecilik, çiçekçilik.

İKİZLER: Öğretmenlik, bilimsel buluşlar, satıcılık, borsayla ilgili işler, reklamcılık, gazetecilik, basın yayın, edebiyat

YENGEÇ: Denizaşırı ticaret, ithalat-ihracat, lokantacılık, meyhanecilik, sıvılarla ilgili konular, tefecilik, ev kadınlığı, doktorluk, hemşirelik

ASLAN: Sahne, gece kulüpleri, barlar, oteller, talih oyunları, kuyumculuk, ateş ve madenlerle ilgili işler, süs eşyası satıcıları

BAŞAK: Muhasebecilik, toprak işleri, çiftçilik, eczacılık, giyim sanayii, memurluk

TERAZİ: Avukatlık, yargıçlık, siyaset alanı, lüks eşya alım ve satımı, güzellikle ilgili konular, yöneticilik, organizasyon

AKREP: Mühendislik, polislik, doktorluk, operatörlük, atletizm, araştırmacılık

YAY: Büyük çapta ticaret, kumar, borsa oyunları, felsefe, din, ülkeler arası ticaret

OĞLAK: Para ve maddeyle ilgili işler, yatırım, araştırmacılık, koordinasyon, organizasyon

KOVA: Her türlü bilim dalı, uçak sanayii, astronomi, beyin hekimliği, fizik ve kimya alanları, yükseköğretim

BALIK: Fotoğrafçılık, deniz yolları, kimyasal maddeler, doktorluk, su ve sıvılarla ilgili işler, yazarlık

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Niye istediğin mesleği elde edemedin sorusuna bi bahane daha eklemiş oldum boylece :D kova değilim diye :P