Hangi 90'lar Şarkısı Seni Anlatıyor?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Yıllar sonra yeniden yaptım yine aynısı cıktı;)
Yıllar içinde düşüncem hiç değişmemiş demek ki;)

Kararlı olmak senin ikinci adın: "Yaparım Bilirsin"​

Senin için asla ara renkler yok: Siyah, beyaz ya da en fazla belki gri. Bu yüzden insanlar o kadar ayrıntılara takılıyor ki, asıl noktaları kaçırıyor. Hayat çok aslında çok basittir, insanlar karmaşıklaştırır. Birisi için ya da bir şey için yakılması gerekiyorsa Roma, yakılır. Nedir yani? Neronluk kolay olmasına kolay; iş 'sebep' bulmak da. 'Yalnızlar anlar beni' dersin sen şimdi :)

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör

Şanssızlık sana yakışıyor: "Tavla"​

Sana zarlar hep hileli. Senin doğruların bile eğri her daim. Kader mi desek, tabansızlık mı desek bilemiyoruz. Mesela Attila İlhan'ın 'Üçüncü Şahsın Şiiri' vardır. Orada 1. ve 2. tekil kişinin aşkı ve araya karışan Üçüncü şahsın olayı anlatılır. Heh, sen bu üçü de değilsin. 4. şahıssın sen DÖRDÜNCÜ. Laf arasında adın bile anılmaz, şiirin yazılmaz, unutulup gidersin. Yalnızsın, mağlupsun, kazanırken bile kaybedensin. Şansızlık sana yakışıyor ama. O kadar kaybedensin ki, bununla bile yetineceksin :)

şansıma tükürem :((

Enda

Neylersin!!!
V.I.P

Şanssızlık sana yakışıyor: "Tavla"​

Sana zarlar hep hileli. Senin doğruların bile eğri her daim. Kader mi desek, tabansızlık mı desek bilemiyoruz. Mesela Attila İlhan'ın 'Üçüncü Şahsın Şiiri' vardır. Orada 1. ve 2. tekil kişinin aşkı ve araya karışan Üçüncü şahsın olayı anlatılır. Heh, sen bu üçü de değilsin. 4. şahıssın sen DÖRDÜNCÜ. Laf arasında adın bile anılmaz, şiirin yazılmaz, unutulup gidersin. Yalnızsın, mağlupsun, kazanırken bile kaybedensin. Şansızlık sana yakışıyor ama. O kadar kaybedensin ki, bununla bile yetineceksin :)

şansıma tükürem :((
Aslında bu bana cıkmalıymış yanlışlık olmuş galiba:)