Haftanın Konuğu Sahra_buse

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Hikaye dikkatimi cekti bayağı. Teyzene helal olsun iyi kullanmış kelimeleri. Çocukları teselli etmesi zordur :D

Bu arada son sorumun cevabını da istiyorum :D

Başka söze de kanmazdik zaten :D

Hmm sentinus cookk inatçı diye baslayayım söze :D
Sakin biri olarak hayal edemiyorum seni :) daha böyle duygularını uç noktalarda yaşayan biriymişsin gibi geliyo
Sonra dışarıya karşı sert dediğim dedik vee dik basli ama böyle surat asan biri değil tatlı sertlerden :D
O sertliğin altında da duygusal bi adam gizlediğini yazılarından anlıyoruz zaten :)
Güçlü bi karakter ama gönlüne mağlup oluyo hep gonlu ondan daha inat :D
İkisinin çekişmesi yine yazılarında gizli :D
Sonra yerinde konuşur sentinus en heyecanlı ve coşkulu olduğu an Besiktaşı anlattığı andır :D ona karşı beslediği sevgi derseniz az kalır tutku yetersiz sentinus Beşiktaştır demek gerekir :D
Cemal sureyyayi atlamayalim ona karşı olan sevgini de günlüğünden okumuştum :D
Hoş sohbettir onu da atlamayalim :)
Sizi kırmaz elinden geldiğince cevap verir isteklerinize sabırlı bi yapı da seziyorum :)
Ya işte forumda çizgisi karakteri düzgün olan isimlerden ilk geldiği günden beri dikkat çekmiştir tutumuyla yaklaşımıyla saygisiyla iyiki burda ve tanıma imkânı bulduk onu :)
Hea çok da giderim ben buralardan meraklısı yerinde duramiyo ama bırakmaya niyetimiz yok :D

Hepsini bi cumlede toparlarsam bildiğin karadeniz erkeği :D

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Başka söze de kanmazdik zaten :D

Hmm sentinus cookk inatçı diye baslayayım söze :D
Sakin biri olarak hayal edemiyorum seni :) daha böyle duygularını uç noktalarda yaşayan biriymişsin gibi geliyo
Sonra dışarıya karşı sert dediğim dedik vee dik basli ama böyle surat asan biri değil tatlı sertlerden :D
O sertliğin altında da duygusal bi adam gizlediğini yazılarından anlıyoruz zaten :)
Güçlü bi karakter ama gönlüne mağlup oluyo hep gonlu ondan daha inat :D
İkisinin çekişmesi yine yazılarında gizli :D
Sonra yerinde konuşur sentinus en heyecanlı ve coşkulu olduğu an Besiktaşı anlattığı andır :D ona karşı beslediği sevgi derseniz az kalır tutku yetersiz sentinus Beşiktaştır demek gerekir :D
Cemal sureyyayi atlamayalim ona karşı olan sevgini de günlüğünden okumuştum :D
Hoş sohbettir onu da atlamayalim :)
Sizi kırmaz elinden geldiğince cevap verir isteklerinize sabırlı bi yapı da seziyorum :)
Ya işte forumda çizgisi karakteri düzgün olan isimlerden ilk geldiği günden beri dikkat çekmiştir tutumuyla yaklaşımıyla saygisiyla iyiki burda ve tanıma imkânı bulduk onu :)
Hea çok da giderim ben buralardan meraklısı yerinde duramiyo ama bırakmaya niyetimiz yok :D

Hepsini bi cumlede toparlarsam bildiğin karadeniz erkeği :D

Ben ne tuhaf adammışım ya :D