• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Haftanın Konuğu Sahra_buse

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Samimi dolu cevapların için teşekkür ediyorum ve yine sorularımla geliyorum. :)

Dışarı neşe saçan biri olarak görüyorum ben seni yanılıyorsam beni düzeltirsin :) Kendine bu durumu misyon mu edildin ki acaba? :)

Fillere olan sevgin dikkat çekiyor bende ve bu sevginin detaylarını bilmek isterim ?

Klasik bir soru sormak istiyorum sana sorulmadı diye düşünüyorum, inşallah gözden kaçırmadım. Forumla nasıl tanıştın?

Evet ňeşe sinmiş üstüme sanırım :) kötü olduğum zamanlarda bile dışarıya neşeli görünebiliyorum . bu zamanlarda ancak az konuşmamla bişey olmuş sana dedirtebilirim daha çok kendime cekilirim ama insanlarla karşı karşıyayken o neseyi yine onlara verebilirim çünkü hiç alakası olmayan insanlara sırf kötüyüm diye negatif bi duygu geçirmeyi sevmiyorum :)

Küçüklüğümden beri çok severim kocaman bedenleri ve heybetlerine rağmen çok sıcakkanlı sevecen ve kolay bağ kurulabilir hayvanlar bu yönleri dikkatimi çekmişti hem sonra çok şirinler :)

Yine bi gece uykum yokken rastgele denk geldim ve üye oldum :)