Haftanın Konuğu alemdar

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Bir sürü koşturmaca filan derken konuyu açmaya bi turlu fırsat bulamadım arkadaslar ama çoktan sözümü almıştım bile size cookk değerli bi konuk getirdim bu hafta konuğumuz @alemdar

Abiciğim hayırlı olsun koltuğun bol sorulu bi hafta diliyorum beni kirmayip tüm yoğunluğuna rağmen burda olduğun için tesekkur ediyorum
seni ormana kadar yorcam koltuğunu oraya kurdum :)
Çay kahve keyifle muhabbet ederiz burda hem açık hava çok konuşturur :D

İlk olarak alemdar kimdir nerede yaşar ne iş yapar nelerden hoşlanır
Seni biraz daha yakından tanıyabilir miyiz :)

Papatya

V.I.P
V.I.P
Alemdar abiye bende teklif etmeyi düşünüp çekinmiştim açıkçası ama Sahracığımı kırmamış. :)
Koltuğun hayırlı olsun umarım güzel bir süreç olur senin için, seni yakından tanıyacak olmak güzel. :)

Bende şimdilik 2 sorucuk sorayım sonra yine sorarım, hemen ilk günden yüklenmek istemiyorumm. :)
Yapmaktan en keyif aldığın aktivite nedir?
Çay mı kahve mi daha çok seversin?

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Evli bir erkek çocuğu babasıdır... SAMSUN' da doğmuş ve SAMSUN' da yaşar. (Aslen RİZE) Şuan AFAD' da çalışan, (serbest işine de devam etmeye çalışan) aynı zamanda aöf öğrencisi olan, özellikle yazmaktan hoşlanan, hayata dair güzel olayların içinde olmaya çalışan, dürüst dostluklardan hoşlanan, yararlı işlere imza atmaya çalışan, araştırma yapmaktan, sürekli kendini geliştirmekten hoşlanan... Vatanına, milletine sevdalı bir adam... Kısaca böyle, değerli kalemşor dostlar...

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Alemdar abiye bende teklif etmeyi düşünüp çekinmiştim açıkçası ama Sahracığımı kırmamış. :)
Koltuğun hayırlı olsun umarım güzel bir süreç olur senin için, seni yakından tanıyacak olmak güzel. :)

Bende şimdilik 2 sorucuk sorayım sonra yine sorarım, hemen ilk günden yüklenmek istemiyorumm. :)
Yapmaktan en keyif aldığın aktivite nedir?
Çay mı kahve mi daha çok seversin?

Hayata dair yazmak... Şiir, özgün, vesaire...
Aslında her ikisine de tiryaki olduğum söylenemez, duruma göre değişir...