• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Haftanın Konuğu alemdar

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Beklediğim ve koltuğa çok yakıştığını düşündüğüm biri daha. Gerçekten koltuk seçimlerinde gayet basarılı işler cıkartıyorsunuz arkadaşları tebrik ederim :)

Öncelikle Koltuğunuz Hayırlı ve uğurlu olsun güzel İnsan :)

Kaleminizin ne kadar kuvvetli olduğunu oyunlardaki yorumlarınızdan bile anlayabiliyorum. Bu güzel kaleme sahip olan birinden Aile Kurma kavramında ve Aile olma kavramını anlatmasını istesem kendi düşünceleri ile beni kırmazsınız umarım.

Gördüğüm bir soru üzerine bende cesaret edip. Bir konu hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum. M.Kemal ATATÜRK'ü Ağzımıza alırken bile titrerken,son zamanlarda ağızlarda sakız olduğunu görüyorum. Size göre ATATÜRK nasıl bir liderdi.?

Çerez Forum Sizin İçin Ne ifade ediyor ve buradaki üyeler hakkında genel düşünceniz nedir öğrenebilir miyim?

Dipnot; Haddimi aşan bir soru soruyorsam Affola olsun.. Sizin cevaplarınızı da okurken keyif alıyorum.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Beklediğim ve koltuğa çok yakıştığını düşündüğüm biri daha. Gerçekten koltuk seçimlerinde gayet basarılı işler cıkartıyorsunuz arkadaşları tebrik ederim :)

Öncelikle Koltuğunuz Hayırlı ve uğurlu olsun güzel İnsan :)

Kaleminizin ne kadar kuvvetli olduğunu oyunlardaki yorumlarınızdan bile anlayabiliyorum. Bu güzel kaleme sahip olan birinden Aile Kurma kavramında ve Aile olma kavramını anlatmasını istesem kendi düşünceleri ile beni kırmazsınız umarım.

Gördüğüm bir soru üzerine bende cesaret edip. Bir konu hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum. M.Kemal ATATÜRK'ü Ağzımıza alırken bile titrerken,son zamanlarda ağızlarda sakız olduğunu görüyorum. Size göre ATATÜRK nasıl bir liderdi.?

Çerez Forum Sizin İçin Ne ifade ediyor ve buradaki üyeler hakkında genel düşünceniz nedir öğrenebilir miyim?

Dipnot; Haddimi aşan bir soru soruyorsam Affola olsun.. Sizin cevaplarınızı da okurken keyif alıyorum.

Öncelikle şunu belirteyim, haddi aşan bir durum yok, sen haddini bilirsin, zaten...

Aile kavramı o kadar geniş bir yelpaze ki... Aile kurmak; hayatı daha anlamlı kılmak, daha sevgi ve saygı dolu olmak için atılan en kıymetli adımların başında yer alır. Aile olmak ise, kurulan sıcak bir yuvanın, dumanının (duman, mecaz anlamda) sürekli tütmesi için gösterilen gayretin ta kendisidir... Aile ile ilgili bir çok şey yazılır ve söylenir, özetle yıkmak kolay, kurmak zor. Ama dilerim ki, kurmak kolay olsun, bir ömür sürsün, yıkılmasın hiç bir aile...

ATATÜRK... Hiç bir kelimenin ifade etmek için yeterli olacağını düşünmüyorum. Haddim bile değil... Öyle bir komutan nasıl anlatılır, nasıl yansıtılır, bilemem ki... Gözlerim dolar, dudaklarım büzüşür, kulaklarım uğuldar, tüylerim diken diken olur... O kadar özledim, özledik ki... Lider üstü bir liderdi... O keskin bakışlarıyla, hangi düşmanı titretme diki... O kadar özel bir durum ki...

Forum benim için o kadar değerli ve önemli ki... Ailemden bir parça, sığındığım bir liman, bilgi alışverişi yapılan büyük iletişim ağı... Sanal bir ortamın ne kadar gerçeklerle dolu, ne kadar gerçek yansıdığının bir kanıtı... Saymakla bitmez...

Üyeler ise ayrı ayrı aile bireylerim... Değerli dostlarım, özel insanlar... Her biriyle görüşmek istediğim, nadide kalemşorlar... Benim için o kadar özeller ki...

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
Aaa koltugunnn hayirli olsun gec mi kaldim neee...:-)) hayatta vazgecemediklerin..soylemek isteyip de soyleyemediklerin..pismanlik ve keskelerin neler ? Hayat felsefen nedir?

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Aaa koltugunnn hayirli olsun gec mi kaldim neee...:-)) hayatta vazgecemediklerin..soylemek isteyip de soyleyemediklerin..pismanlik ve keskelerin neler ? Hayat felsefen nedir?

Ailem, tüm sevdiklerim...
Elbette ki, her insanın isteyip de söyleyemediği bir çok şey vardır...
Pişmanlık ve keşkelerim de var tabi... Bana kalsın olur mu :-)
Hayat felsefem, asla benlik yok, biz var... Asla düşmanlık yok, dostluk var... Asla hep bana yok, paylaşmak var...

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Abicimm nasilsin :)
Hem konuyu öne tasiyayim hemde birkaç soru sorayım :)

Yemeyi sever misin abi :) en sevdiğin yemek hangisi
Mutfakla aran nasil arada kendi ellerinle yemk yapar misin ailene :)
Kaybolduğunu hissettiğin anlarda ne yaparsın
Kendini iyi hissetmek icin kactigin bi yer var mi

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Abicimm nasilsin :)
Hem konuyu öne tasiyayim hemde birkaç soru sorayım :)

Yemeyi sever misin abi :) en sevdiğin yemek hangisi
Mutfakla aran nasil arada kendi ellerinle yemk yapar misin ailene :)
Kaybolduğunu hissettiğin anlarda ne yaparsın
Kendini iyi hissetmek icin kactigin bi yer var mi

Teşekkürler iyiyim, şükür... Umarım sende iyisindir...

Severim elbet, kararınca... En sevdiğim diye pek ayırmam ama, pirinç pilavı olmazsa olmazım :-)

Eh işte, pek sayılmaz, daha çok yardım.

Kaybolduğumu hissettiğim anlarda, kendime dönene kadar aramam, ararsam bulamam. O yolu biliyor er geç döner özüne... :-)

Kaçmaktan ziyade, uzaklaşmak diyelim. Sahilde yürüyüş her daim favorimdir, en iyi hissettiren en özel yer... (Ama oldukça uzak mesafelerden bahsediyorsan, pek kaçmam, kaçanlar bana sığınır :-) )

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Teşekkürler iyiyim, şükür... Umarım sende iyisindir...

Severim elbet, kararınca... En sevdiğim diye pek ayırmam ama, pirinç pilavı olmazsa olmazım :-)

Eh işte, pek sayılmaz, daha çok yardım.

Kaybolduğumu hissettiğim anlarda, kendime dönene kadar aramam, ararsam bulamam. O yolu biliyor er geç döner özüne... :-)

Kaçmaktan ziyade, uzaklaşmak diyelim. Sahilde yürüyüş her daim favorimdir, en iyi hissettiren en özel yer... (Ama oldukça uzak mesafelerden bahsediyorsan, pek kaçmam, kaçanlar bana sığınır :-) )

Teşekkür ederim abi iyiyim bende
Herkesin özel bi yeri olmali iyi hissettiren :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Hoşgeldin @alemdar, benim için gizemli üyelerden biriydin çok sevindim bu konuda gördüğüme :)
Forumun ilk dönemlerinden beri reelde pek kullanmasam da "abi" sıfatını yakıştırmıştım, forumdaki diğer üyelerin de benzer şekilde hissettiğini gördüm. Normal hayatta da böyle misindir?
Genelde nasıl bir mizacın var mesela?
Çevrende nasıl insanların bulunmasını istersin?
Hayatta bir insanın sahip olabileceği en önemli meziyet ne sence?
Geçmişle bütün hesabı kapattığına inanıyor musun yoksa pişmanlıkların, keşkelerin, vicdanını kemiren bir şeylerin kaldı mı?

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P

Teşekkürler... :-)
Canım ailem... ( Birde forum :-) )
Çoğunu söylüyorum... Tabi herkes gibi söylemek isteyip de söyleyemediklerim var...
Pişmanlıklar ve keşkeler ile ilgili cevabım olmuştu. Kimin yok ki? Kişiye özel...
Felsefem, güzel bakmak, güzel görmek... Güzel düşünmek, güzel söylemek, hayata dair her şey için... Parantezi bol, vesaire...