Hadise Kastamonu'da..:)

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Normalde Böyle magazin haberleri ile işim olmaz ama memleketimin söz konusu olduğu bi haberi paylaşmak istedim..Bir de Hadise ye olan hayranlığımın etkisi var tabi..=ZZ :D:D
İçimde ukdedir bu seneki festival..Gidemedim..Gidemedim..:v:v

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesi'nde düzenlenen '25'inci Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali' kapsamında konser veren popçu Hadise, hayranlarını coşturdu. Mini kıyafetiyle konser alanını dolduran gençlerin yüreğini hoplatan hadise, kıvrak danslarıyla da yoğun alkış aldı.

Sarımsak Festivali'nin üçüncü günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen konser, Taşköprü Festival meydanında gerçekleşti.

'Aşk kaç beden giyer' adlı yeni albümünden şarkılar seslendiren Hadise'yi 17 bin nüfuslu ilçede yaklaşık 50 bin kişi izledi. Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Hadise'ye sarımsaktan örülmüş taç ve sarımsak hediye etti. Hadise taçı başına takarak sarımsağın oldukça faydalı olduğunu söyledi. Taşköprü Belediye başkanı Hüseyin Arslan, evlenme vaktinin geldiğini belirttiği Hadise'ye gelinlik de hediye etti.

Ünlü popçu Hadise ise "Önce damat adayını bulmanız gerekiyordu" diyerek evlilik düşüncesi hakkında açık kapı bıraktı. Söylediği birbirinden güzel şarkılarla dinleyicilerine unutamayacakları bir gece yaşatan hadise, söylediği 'Aşk kaç beden giyer' adlı parçası ile geceyi sonlandırdı.