Güzel va bakımlı olmak isteyen bayanların dikkatine

AHSEM

....EnDl-LeS....
Bütün kadınlar güzel olmak istiyor, güzel ve çekici olmak için ise bakım şarttır. Bakım yapmayan hiç bir kadın çekici olamaz. Çekici ve güzel kız veye kadın olmanın ilk şartı tüm bakımların yapılması gerekir. Tırnakları kırıkş ter kokan, kendisine uymayan elbiseleri giyen ve istenmeyen yüylerle dolaşan bayan hiç çekici olamaz.

Her şeyden önce cilt temizliğine dikkat edin. Her gün duş alın. El ve ayak bakımını unutmayın. Erkekler yüzden sonra ilk olarak ellere bakar ve kadının bakımlısını ellerin temizliğine göre belirler. Yeni stilde giyinin. Ayaklarınızı güzel gösteren kot pantolonlar alın. Rahat olabileceğiniz giysiler giyinin. Düz ve basit giyimlerinizde ilginç aksesuarlar kullanın. Bu aksesuarlar size ilginç üslup, tarz ve stil sahibi olmayı sağlayacak.


Makyajınız değişiklik yapın. Renkli ve elvan tonlarda olan giysiler giymeye korkmayın. Fakat bu giysilerden sık kullanmayın. Spor yapmayı olun ve kilonuza dikkat edin. Spor yapan kadınlar erkeklere daha çekici geliyor. Erkeklerin aklını başından alan parfümlere dikkat edin. Gece ve günlük için ayrı parfümler alın. Sohbet ederken erkeğin gözüne bakın ve gülümseyin. Uzmanlar sohbet sırasında karşıdaki insanın gözünün içine bakmanın daha etkileyici olduğunu belirtir.

En önemli husus ise özgüvendir. Erkeklere ihtiyacınız olsa da, kendi ayaklarınızın üstünde durmayı başarmalısınız. İlişliklerinizde her şeyi karşı tarafın üstüne atmayın ve sorunlarınızı birlikte çözün.

Bu ipuçları size daha çekici olmanıza yardım edecektir.
 
Top