Güzel Kadınların Güzellik Sırları

AHSEM

....EnDl-LeS....
Her kadın güzeldir, güzel olduğu kadar da etkileyicidir. Bu güzelliklere bakım da eklenince kadınların karşısında hangi erkek durabilir?

Güzel Kadınların Küçük sırları …

Koku : Güzel koku vermek yüzyıllardır kadınların en büyük tutkusu. Parfümler ve kokulu kremler her zaman kadının erkekleri baştan çıkarmak için kullandığı etkili bir silah olmuştur. Eğer bir kadının parfümü kişiliğine uygun bir yapıya sahipse etkisi başkaları üzerinde daha fazla olabilir. Cesur kadınlar iddialı kokularla, baştan çıkarıcı bir güzelliğe sahip kadınlar ferah ve hafif kokularla kişiliğini kokusuna yansıtır.


Dudaklar : Dudaklar kadının güzelliğini vurgulayan etkileyici bir unsurdur. Dudaklarınızı dudak renginizin bir ton koyusu ile renklendirerek daha çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Açık renk rujlar dudağı dolgun gösterdiği gibi koyu renk rujlar olduğundan daha ince gösterebilir. Dudaklar ister makyajlı ister olduğu gibi her zaman kadının cazibesini yansıtan etkiye sahiptir.

Tırnaklar: Her ne kadar erkekler uzun tırnaklar hoşlanmadıklarını söyleseler de, tırnak kadının cazibesini yansıtan güzelliklerinden biridir. Bakımlı tırnakların daha fazla dikkat çeker. Düzgün kesilmiş, iyi törpülenmiş, tırnak etleri alınmış rugan tırnaklar etkileyici ellere işaret eder.

Gözler : Seksi bakan gözlere hiçbir erkek karşı çıkamaz. Duman göz makyajı ya da pırıltılı gözbebeğini ile etkileyici bakışlarınızı, siyah maske, ince ve düzgün sürülmüş eye-liner ile gözlerinizi 1. plana düşürebilirsiniz. Gözler yüzün en dikkat çekici bölgesidir. Açık renkli ve sarışınsınızsa şanslısınız hemen hemen her renk gözbebeğini kullanabilirsiniz. Əsmərsinizsə koyu tonlar, qırmızısınızsa karamel, gri gibi renkler gözlerinizin etkisini artırır.Saçlar : Dağınık saçlar ya da dağınık topuz kadınların kullandığı en etkileyici saç stillerinden. Açık bırakılmış parlak, havalı saçlar da kadınların güzelliğini vurgulayan saç şekilleridir.

Göğüsler : Bütün kadınlar diri ve kusursuz göğüslere sahip olmayı ister. Çoğu erkek için tartışmasız kadınların en dikkat çekici ve seksi özelliği göğüslerdir . Göğüslerinizi korumanız için yumuşak etkili bir vücut peelingi, diri göğüslere sahip olabilmek için, düzenli olarak soğuk su ile basınçlı duş, göğüs jimnastiği güzelliğinizi korumanıza yardımcı olacaktır.

Vücut : Yumuşak bir ten, pürüzsüz ve temiz bir vücut kadının güzelliğinin anahtarıdır.Sağlıklı beslenme, düzenli bakım, soğuk havalarda koruma, doğal maskeler ve kürler vücudunuzun uzun süre bakımlı ve genç görünmesine yardımcı olacaktır.
 
Top