• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Güzel Dediğin Kız- Yakışıklı Dediğin Erkek...

Güzel kız- yakışıklı erkek deyince..?

• Baktığın zaman gözlerini alamadığındır

Oy: 7 20.6%
  • Fethi zor fatihi tek

Oy: 6 17.6%
  • Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca :)

Oy: 6 17.6%
  • Sempatik, güler yüzlü

Oy: 4 11.8%
  • Herkes tarafından beğenilen

Oy: 1 2.9%
  • Renkli gözlü

Oy: 2 5.9%
  • Sarışın

Oy: 0 0.0%
  • Esmer

• Kumral

• Diğer

Oy: 8 23.5%

• Toplam katılan
    34

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben Diğer seçeneğini işaretledim ama neden işaretlediğimi bilmiyorum :) Seçenekler arasında göremedim de :P

BIYIKLI

V.I.P
V.I.P
Güzel her zaman güzeldir benim olmasada.
Bencede diğer seçeneği. Önemli olan benim gözümde güzel olmasıdır.

rehber85

Özel Üye
Özel üye
"ben güzele güzel demem bnm olmayınca" diyen arkadaşlar hiç mi beğenmiosunuz bir deniz akkaya, hülya avşar, berke hürcan vss. falann:P

ben renkli gözlülereee bayılırım:P kız olsn erkek olsn:P

Celal28-

Forum Gururu
güzellik ve yakışıklılık bence gelip geçici kim 70-75 yaşına gelipte kocamayacak o zamanki güzelliğiniz önemli bence:)

güzellik ve yakışıklılık bence gelip geçici kim 70-75 yaşına gelipte kocamayacak o zamanki güzelliğiniz önemli bence:)

Haklısın güzellik de geçici dir ve Allah tarafından verilmiştir.O nun takdiridir. İstese vermeye bilirdi veya daha sonra bunu elimizden almayacağını kim garanti edebilir.Yani kendi elimizde olmayan bir haktan dolayı övünmek veya gurulanmak boşuna.Önemli olan kendi yaptıklarımızla bir takım güzellikleri yakalmaktır.Öldükten sonrada yaşamak için ölmez eserler bırakma gayreti içinde olmalıyız