• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

günlükgibibişeyyazıcamşimdi

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
"Tehlikeli oyunlar oynamak istiyor insan,
Bir yandan da kılına zarar gelsin istemiyor.
Küçük oyunlar istemiyorum albayım.
Kelimeler, kelimeler albayım, bazı anlamlara gelmiyor..."

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Şimdi baktım da foruma üye olalı 4 yılı geçmiş be günlük. Yaşlanıyorum farkında mısın? Değiştim mi gerçekten sence de? Bence evet. Her an değişiyoruz ki, her anımız tercih. Hayatımıza her giren insan bize yeni bir şey öğretiyor ama en çok hayatımızdan çıkanlardan öğreniyoruz.

Ülkede her gün bir şeyler değişiyor. Her an tetikteyiz. Haberlerde gördüğümüz bir olayın başımıza gelebileceği ihtimaliyle yaşıyoruz.

Eskiden hoşgörünün dibini yaşayan bir insandım. Fakat insanların pervasızlıklarının benim hayatımı etkilediğini fark edince gitgide tahammülsüzleştim. Belki bu durum foruma da yansıdı. "Bilgi" ve "adalet" konularında fazlaca hassasım ve bazen gerçekten konuşarak bir şeyleri değiştirebileceğime inandım. Ama o da bir dönemdi, geçti.

Son 5 yılda değişen başka şeyler de oldu tabii. Okula yeni başladığımda nefret ettiğim ve "Mezun olsam da yapmayacağım asla!" dediğim mesleğimi çok sevdim. Çok fazla okudum, izledim, dinledim; hayatıma bir sürü yeni hikaye kattım. Sosyal ilişkilerim daha da kontollü artık. İnsan bir kere büyüyünce asla 17 yaşındaki kadar savruk olamıyor :) Hedeflerim daha net, kendimi daha iyi tanıyorum. Şu kalın kafamın içinde kaybola kaybola tüm yolları ezberledim. Kendini bilmek önemli. Kendinin sevebileceği bir insan olmak çok önemli. Ben kendimi 5 yıl önceki halime göre daha çok seviyorum. Umarım 5 yıl sonra da böyle derim.

Gitmeden geceye güzel bir şarkı da bırakmalı :) İyi geceler

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Buraları okumayı özledik :) Arayı fazla uzatmasanız iyi olur Hanımefendi :)
Oo kimler gelmiş :) Teşekkür ederim, bilmukabele siz de arayı uzatmayın efendim :)

Ben buraya yazmadan geçemiyeceğim:)
5 yılda değişimlerin olmuştur olsuda ama en güzeli kalitenin hiç değişmediği canım. Hep böyle lal ;)
Utanırım ben ama öyle şeyler dersen :utangac: Çok teşekkür ederim, burada olup hepinizi tanıdığıma çok memnunum :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Selam günlük :)
Bilmem kaçıncı kahvemi yudumlayıp keyif yapıyorken birden sana selam veresim geldi. Rahat, keyifli bir gündü. Uzun zamandır haber alamadığım eski bir dostumla konuştuk. Sonra sevdiğim eski bir dizinin ilk bölümlerini izledim. Bugün nostaljik takılıyorum :)
Anlatacak pek bir şey kalmadı galiba artık sana. Geçen hafta bir ajanda aldım, sanırım hayatımın bu dönemi onu doldurarak geçecek. Fırsat bulursam uğramak isterim, lakin olur da uğrayamazsam beni güzel hatırla. Hoşçakal :)