• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

günlükgibibişeyyazıcamşimdi

limonata

Özel Üye
Özel üye
"Cok tanımadığım insanlarla da az konuşmayı tercih ederim mesela hatta mümkünse salağa yatarım. Bir insanı tanımanın en kestirme yolu. "

Daha önce günlüğüne göz gezdirmistim su cümleler beynimin bi köşesinde yer etmiş. Ne zaman biriyle tanışacak olsam ya da çok yakın olmadığım insanların içinde bulunsam hep aklıma geliyor aynen bu yazdıklarını hissediyorum ve istemsizce salaga yatıyorum. Birinin iç dünyasını sana kendini korumadan açması için mükemmel bi oyun aslında bu sayede kaç kisinin gerçek kaçının yapmacık samimiyetle konuştuğunu daha iyi anladım. Hayatımın bi ucuna dokundun sanırım teşekkür ederim :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
"Cok tanımadığım insanlarla da az konuşmayı tercih ederim mesela hatta mümkünse salağa yatarım. Bir insanı tanımanın en kestirme yolu. "

Daha önce günlüğüne göz gezdirmistim su cümleler beynimin bi köşesinde yer etmiş. Ne zaman biriyle tanışacak olsam ya da çok yakın olmadığım insanların içinde bulunsam hep aklıma geliyor aynen bu yazdıklarını hissediyorum ve istemsizce salaga yatıyorum. Birinin iç dünyasını sana kendini korumadan açması için mükemmel bi oyun aslında bu sayede kaç kisinin gerçek kaçının yapmacık samimiyetle konuştuğunu daha iyi anladım. Hayatımın bi ucuna dokundun sanırım teşekkür ederim :)
O kadar mutlu oldum ki şu an, ben sana teşekkür ederim :) Hiç görmediğin, belki hiç göremeyeceğin birinin yazdıklarında kendini bulmak müthiş bir şey, ben de senin günlüğünü okurken sık sık hissediyorum bunu :)

limonata

Özel Üye
Özel üye
O kadar mutlu oldum ki şu an, ben sana teşekkür ederim :) Hiç görmediğin, belki hiç göremeyeceğin birinin yazdıklarında kendini bulmak müthiş bir şey, ben de senin günlüğünü okurken sık sık hissediyorum bunu :)

Hatta "salağa yatma oyunu" bi kitapta okuduğum bölüm gibi kalmış aklımda o yüzden üç beş arkadaşıma da anlattım bu oyunu çok ilginç ama zekice dediler deneyelim dediler gülüştük. Bugün sözlüğe bakarken dank etti kitap değil burda okumuşum meğer :) ben de çok mutlu oldum, bi yerlerde içimdekilerin bazılarını içinde yaşayan birinin olduğunu bilmek güven verici. evet yaşıyorum fikirlerimle duygularımla benim gibi olan biri daha var der gibi :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
İnsanlar ne güzel seviyorlar be günlük. Nefes almak kadar, yemek, içmek kadar doğal bir şey sanki onlar için. Beni de sevdiler ama böyle güzel değil. Belki severlerdi ama izin vermedim, tanıyamadılar beni. Tanıyanlar da sevemedi herhalde, gittiler.
Üniversitenin ilk yılında yakın bir arkadaşım "çok kız çocuğusun" demişti, şefkatle dedi ama "üzecekler seni" der gibi. Benim kız çocuğunun eli maşalı tabi bilmiyordu o zamanlar. O çocuk hala orda, 70 yaşıma da gelsem içimde yaşayacak biliyorum. Ama içimde yalnız o yok. Her insanın karanlık bir tarafı var ve onu görmezden gelmek kendi tercihimiz. Benim de var. Amelie Poulain'le Betty Blue, Anna Karina zarafetiyle Kill Bill arası bir hayat.. İçimdeki kadınları yalnız o kız çocuğu barıştırabiliyor birbiriyle. Ama çocuk işte.
Teoman'ın "uçurtmalar" şarkısı tadında bir yazı oldu bu, niye anlattım şimdi bunları :)
Duygusalım bu gece biraz, idare ediver. İyi geceler :)