günlükgibibişeyyazıcamşimdi

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Yazın keşmekeşi bitmiş, taze sonbahar serinliği odamı dolduruyorken; bendeniz yine hayat minvalimle ilgili derin hülyalara dalıyor ve seni anıyorum aziz dostum Vladimir Fredoviç. :sarap:
Gecikmiş bu haber için af diliyor, tekrar görüşeceğimiz günü iple çekiyorum.

С наилучшими пожеланиями,
_nehir_

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Yazın keşmekeşi bitmiş, taze sonbahar serinliği odamı dolduruyorken; bendeniz yine hayat minvalimle ilgili derin hülyalara dalıyor ve seni anıyorum aziz dostum Vladimir Fredoviç. :sarap:
Gecikmiş bu haber için af diliyor, tekrar görüşeceğimiz günü iple çekiyorum.

С наилучшими пожеланиями,
_nehir_
Bi daha arayi bu kadar acmasan keske :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Kelimelere dökemeyecek kadar mutsuzum bu akşam. Aslında üzgünken yazmam pek ama bu başka. Ne yapacağımı, bizi bir hafta sonra nasıl bir hayatın beklediğini bilmiyorum. Hem bir an önce öğrenmek istiyorum, hem de çok korkuyorum. İster istemez en kötüsünü düşünüyorum. Hep en kötüye hazırlıklı olmak lazım ama bazı konularda imkansız bu. Kahrolsun bazı şeyler.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Kelimelere dökemeyecek kadar mutsuzum bu akşam. Aslında üzgünken yazmam pek ama bu başka. Ne yapacağımı, bizi bir hafta sonra nasıl bir hayatın beklediğini bilmiyorum. Hem bir an önce öğrenmek istiyorum, hem de çok korkuyorum. İster istemez en kötüsünü düşünüyorum. Hep en kötüye hazırlıklı olmak lazım ama bazı konularda imkansız bu. Kahrolsun bazı şeyler.
seni bu halde görmek beni çok üzdü. inşallah en iyisi olur senin için.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Selam günlük ?
Ya da senede birkaç günlük :rolleyes: :P

Yine arayı açtık. Burayı mutsuz, renksiz bırakmayı hiç sevmiyorum. Gelip ölmediğimi haber vereyim dedim o yüzden. Üzülme, üç ay önce bıraktığım noktaya göre daha iyi bir yerdeyim. Peki olmam gereken yerde miyim? Kendimize tamamen objektif bakabilsek keşke...
Apartmanlardan, binalardan çok daraldım ben gene. Yarın biraz deniz manzarası bakınmaya gideceğim, belki ufkum açılır. Sabahın köründe sahilde; elinde defter, kalem takılan manyak bi tip görürsen benim o. Selam verebilirsin ?

Uğrarım ben yine, tschüss ?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Bu aralar güzel başlayıp berbat olan günlerle, kötü başlayıp harika biten günler arasında yuvarlanıp gidiyorum günlük. Yuvarlanmak dediysem öyle bambularının arasında debelenen panda yavrusu gibi düşünme. Roller Coaster'da en tepeden baş aşağı savruluyorum.
Çekmecesinde 5 yıllık kalkınma planları istifleyen, her adımını planlı atan biriydim. Artık bir saat sonrasını bile kestiremiyorum. Kontrol etmeyi bıraktım, çünkü imkansız. Ne kalın sınırlar çizmişim senelerdir kendime, ne çok kural koymuşum, ne çok hedef... Bunca yıl sonra artık kendimi şaşırtamam derken, bir büyük yüzleşme daha yaşadım aynadakiyle. Bir savaş veriyorum ama mutluyum. Artık özgürüm.