Günlük İngilizce Dersleri

Günlük İngilizce Dersleri İster Misiniz?

• Evet, güzel olur

Oy: 3 100.0%
  • Hmm.. Belki..

Oy: 0 0.0%
  • Hayır, gerek yok

Oy: 0 0.0%

• Toplam katılan
    3

sinovax

Katılımcı
İngilizce bilmiyorum diyoruz ya da anlamıyorum ben diyoruz ama çalışıyor muyuz? Hayır.. Ben de günlük ingilizce dersleri yayınlamak istedimç Belki gören ilgi duyar bakar dşye. Böyle birşey yapsam ilgilenen olur mu ? Ben bu sene hazırlık okuyacağım ve ufaktan çalışmalara başladım. Çalışırken bulduğum paylaşımlardan seçip belli günlerde paylaşımlarda bulunucam.

Çalışma şöyle yürüyecek:

Günün Kelimesi

Günün Konuşma Kalıbı

Günün Videolu Anlatımı

Günün Sözü

Günün Hikayesi

Eğer ilgilenen olursa yapıcam çünkü hepsini ayrı ayrı araştırmak gerekiyor. İlgilenen Olur mu?

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
İşe yaramakmı gayet iyisin öyle düşünme ama kendi çalışmalarını eklemen güzel olacaktır. Mutlaka ilgide görecektir.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bir zamanlar Antalya'ya yerleşeceğimi bilsem herşeyi bırakıp İngilizce öğrenmeye verirdim kendimi :) Programlama dilinin kalıp İngilizcesine hakimken enteresan şekilde konuşma diline geldiğimde basit birkaç cümlenin dışına çıkabilecek kapasitem yok :)

Bu uygulamayı sonuna kadar destekliyorum.

sinovax

Katılımcı
Bir zamanlar Antalya'ya yerleşeceğimi bilsem herşeyi bırakıp İngilizce öğrenmeye verirdim kendimi :) Programlama dilinin kalıp İngilizcesine hakimken enteresan şekilde konuşma diline geldiğimde basit birkaç cümlenin dışına çıkabilecek kapasitem yok :)

Bu uygulamayı sonuna kadar destekliyorum.

Ben de hep öğrenicem öğrenicem diyordum ama bir türlü başlayamıyordum. Sonunda üniversite başlatıyor .d

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Dil ögrenmek cok güzel aslinda tafsiye ederim ki tek ingilizce degil 2,3 farkli diller daha kata bilirsin yanina sunada eminim ki iilerde yabanci dilin olunca is konusunda meslek konusunda daha cok buyuk sansin olacaktir ve mumkunse pes Etme diplomani al herdayim ....