Günlerden Bir Gün...

Denizhan.

Kurtar Hayallerini
Selamun Aleyküm Günlüğüm :D
Yinee telefonun 07:45'te ötmesiyle uyandım.. Tabi erteleye erteleye 08:20'ye kadar uyudum ve işe geç kaldığımı farketmemle ayağa fırladım. Bir yandan hazırlanırken bir yandan inşallah savcı bey gitmemiştir iş yerine diye dua ediyordum.. Tabi fıstıkta (kuşum) bağırmakta o sıralar :) O ilginç sesten çıkarttı yine sabah sabah şok ediyor beni bu kuş.. Mihalıççık'ın soğuk ve kar fırtınalı bi gününde yüzümün tamamı atkıya bürülü bi halde bir kaç kerede yere düşerek iş yerine varmayı başardım :D ( tabi sol el baş parmağım ve sırtım düştüğümden dolayı halen acımakta :@ )
Kahvaltı yapmak için çay ocağına gittim fakat 2 senedir her sabah poğaca yediğim için bugün topkekten yana kullandım tercihimi :) Tabii gelir gelmez üzeri iş dolu bir masa, kar ile kaplanmış bir pencere, florasanı bozulmuş bir odayla karşılaşınca insanın iştahıda kapanıyor. :D Kahvaltıdan sonra öğlen arasına kadar çalış çalış, bu talimat oraya o soruşturma buraya.. Kafam kalmadı yaa.. Öğlen arası eve gideceğiz bizim mübaşirle, lakin 10 adım ileri 5 adım geri gidiyoruz soğuktan :) Eve gidemeyeceğimizi anlayınca Metin Amcanın lokantada bulduk kendimizi :) Bugünde doyduk çok şükür, lokantadan çıktığımla iş yerine gelmem bir oldu.. Fıstığı özledim ama hiç gidesim yoktu eve.. İş yerine geldim geleli daha bir tane iş yapmadım forumda gezineceğim diye.. Düş'ün yazılarını okudum.. Harika yazıyor, birde ben yazayım dedim.. Bakalım ne çıkacak ortaya :) Mesai başlayalı 1 saat 20 dakika oldu hala forumdayım :) Neyse çok konuştum şimdilik biraz daha forumda takılayım bari :) Görüşmek üzereee :)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
günlüğün hayırlı olsun denizhan,
betimlemeler güzel sanki yaşadım bi an anlattıklarını:)
kara dikkat aman:)
hayırlı günler

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Günlüğün hayırlı olsun güle güle kullan :))
Ben seni değil muhabbet kuşunu düşünüyorum valla :D benden selam söyle kuşa :))
şaka şaka dikkat et kendine ;;)