Günah mi?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Arkdaslar gecengün bir Türk kanalinda interneten muzik yuklemenin günach vecaiz oldugunu ve bunun Hirsizliga girdigini söyledi bir Hoca artik bu Din hocalarimiz muzik isleri iledemi ilgileniyorlar sizce bu ne kadar dogru ola bilir ki

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Günah ya da değil diye cevap vermek hassas bir konu ona bir şey diyemem ama emeğe verilmesi gereken karşılık olarak bakarsak konuya yanlış bir davranış tabi . Ki internete girdiysen zaten herşey herkesin eline kolayca ulaşıyor artık bunu engellemek nasıl mümkün bilemem

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ya bilgisayara bir nevi paylasmak icindir Sanirim bu hoca Sanatcilardan Rüsvet aldi öyle konusuyor

Bence günahtır.çünkü bir insanın çalışarak elde ettiği emeği ondan izin almadan kullanmak ve paylaşmak kul hakkına girer.
şunu da ifitaf etmeliyim ki ben de indiriyorum.ancak benim indirip dinlemem işin gerçeğini değiştirmez.

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Bence günahtır.Çünkü bir insanın çalışarak elde ettiği emeği ondan izin almadan kullanmak ve paylaşmak kul hakkına girer.
şunu da ifitaf etmeliyim ki ben de indiriyorum.ancak benim indirip dinlemem işin gerçeğini değiştirmez.

Günah olduğunu bile bile yapıyorsun desene;)
Katılıyorum sana:)

Ne günahı? İndirdiğin mp3 kotandan kesiliyoru mu? Evet. O zaman günah değildir. Bu konuda ahkâm kesemeyeceğim.. hocaların el atmadığı mp3 kalmıştı. İndiriyorum indireceğim kotamın musade ettiği ölçüde =)