• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

GÜlÜmseyİn :)

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Üfff yavrum, anam, yalarım, yutarım, döşerim.. sayın abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu telsimin’in motivasyon mesajıdır, biz buna cep-taciz diyoruz. Belki başkaları da bu uygulamaya baslar ha nedersiniz fena olmaz değil mi?
Ah kızım ah!! Ben ne salağım. Seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. -Üzülme anneciğim. Ben hepsine verdim.
Aşk bir sudur , iç iç kudur , , ,, ,
Aranıyor??? En düşük notu beş olan, derste atışmamıza izin veren, ilk ders uyumamıza izin veren en az 4 derece miyop gözlüklü bir öğretmen aranıyor....:)
1 dakika içinde telefonunuz bozulacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz
“Fazla düşünme, bakma öyle bön bön. Mesaj geldi işte, okusana kardeşim.. Sana bir de nasihat vereyim bari; ne kadar az düşünürsen hayatta o kadar başarılı olursun! “
“Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?”
“Sırtına dokunup: “aman Allah’ım gerçekten omuz kemikleri!! Ben bunları kanat sanmıştım!”
“İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?”
Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok.
Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi?
Ilahi Azrail sen adami öldürürsün
Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir.
Dokuz parmaginda dokuz marifet var.Bir parmagiyla hep burnunu karistiriyor
Sayin abone... Aradiginiz istikamete dogru bütün hatlar doludur. Lütfen baska istikamete dogru telefon ediniz
Yazilidan sifir aldim ama önemli olan katilmakti.
Yasamaya ayri, yürütmeye ayri zaman mi ? Ben darbe kullaniyorum. Yikiyorum. Çikiyorum.
Size yapilmasini istemediginiz bir seyi baskasina yapin. Çok zevkli oluyor...
Abi beni niye anlamiyon. Sende idrak yollari enfeksiyonu mu var
Ölüm korkusu sürekli degil mezarda biten geçici bir duygu
Siddete karsi savas açin! Siddet yanlilarini kursunlayin
Ayda 200 milyon kazanmak ister misiniz?... O zaman aya gidin.
Besbinkere söyledim abartmayi birak
Son gülen sen olacaksin, çünkü geç anliyorsun.
Eger turist sezonundaysak neden onlari avlayamiyoruz?!
Bir seyleri hatirlayamama ihtimaliniz seye baglidir, seye, hmmmm, kahretsin!
Bir seyleri hatirlayamama ihtimaliniz seye baglidir, seye, hmmmm, kahretsin!
Bu tüp bebek hatali; Hep gaz kaçiriyor...
Yes abicim, Türkçe egitime benden de okey!!!
Bir fil elektrik direginden daha yüksege ziplayabilir mi? Elektrik diregi ziplayamaz ki!..
Selam, ben Aydan Sener - Hadi yaa... Ben de Dünyadan Neil Armstrong
Çocugun biri birgün kafasini islatmadan sampuanlamaya baslamis. Annesi de: -Olum hiç saç islatilmadan sampuanlanir mi? deyince çocuk: Ama anne bu sampuanda \"kuru saçlar için\" yaziyor!!!
Temel, Fransa\'ya gitmis. Tabelada Fransa yaziyomus!! Oda \"AAA! Burayi da mi Sabanci aldi?\" demis!
Adamin biri birgün eczaneye sinek ilaci almaya gitmis ve eczaci ona \"Sineginizin nesi var acaba?\" demis.
Ege bir yunan gölü deeldir. -Ege bir Turk gölü de deeldir. -Binanaleyhh Ege bir göl deeldir.. (Kim söölemis bunu acaba
Iki adam muhabbet yapiyormus. Ne muhabbeti demisler, geyik muhabbeti demisler. Ne geyigi demisler, Ren geyigi demisler. Ne reni demisler, el fRENi demisler. Ne eli demisler, hanimeli demisler. Ne hanimi demisler, ev hanimi demisler. Ne evi demisler, dag evi demisler. Ne dagi demisler, Agri Dagi demisler. Ne agrisi demisler, bas agrisi demisler. Ne basi demisler, kusbasi demisler. Ne kusu demisler, muhabbet kusu demisler. Ne muhabbeti demisler GEYIK muhabbeti demisler. Ne geyigi demisler...
Eger dünya delikanli olsaydi yuvarlak olmazdi
Gençligim aci veriyordu ameliyatla aldirdim
Ey yükselen yeni nesil... in ulan asagi
aşk matematiğe benzer elbiseyi cıkar, yatağı Topla, bacakları Böl, Carpmaya başla..
TEMEL ASKARDEN BABASINA MEKTUP YAZMIS. BABASINDAN HEMEN CEVAP GELMIS. -OGLUM YAZDIGINI KIMSE OKUYAMADI GELINCE SEN BIZE OKURSUN. :)
süRün! öLene kaDaR süRün! anNen de süRünSün baBan da! kaRde$in biLe süRünsün! süLaLen heP süRünsün! öLene kadaR süRünün! hePiniz süRünün! ARKO KREM süRünün
Bu güzeLLik,bu güLü$,bu zeKa,bu akiL heLe anLam doLu gözLer vaRya;tüm güzeLLikLer biRaRada topLanmi$.mySe kenDimden coK baHsettim SenDen naBeR?
Sabah kahvaltı edemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Öğlen yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Akşam yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Gece uyuyamıyorum çünkü açımmmm!
Hey sen! Beni sevdiğini neden hiç söylemiyorsun? Her yere birlikte gidiyoruz tamam, her ortamda beraberiz, geceleri bile yanındayım ben. Dürüst ol tamam mı? Başka bir cep telefonunu mu seviyorsun yoksa?
Aşk bir muz kabuğudur. Bastınmı AYAGIN değil HAYATIN kayar.
Bataryası zayıf rüyalarımda, kapsama alanı dışında kalan canım sevgilime, şebeke hatası nedeniyle ulaşamadım, şimdi yüreğimde full çeken hattımla seninleyim.
Kaynanamı kaybettim. Görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur.
\"2002 yıldızına göre; PARA: Yıldızın gülümsüyor, SAĞLIK: Yıldızın gülümsüyor, İŞ: Yıldızın gülümsüyor, SEVGİ: Yıldızın gülmekten ölüyor!!! \"

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Üfff yavrum, anam, yalarım, yutarım, döşerim.. sayın abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu telsimin’in motivasyon mesajıdır, biz buna cep-taciz diyoruz. Belki başkaları da bu uygulamaya baslar ha nedersiniz fena olmaz değil mi?