• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

gülmekten öleçeksiniz

mehmet ş

Katılımcı
arkadaşlar formun birinde birisiyle fena halde kapıştım bunağın tekiydi 1 yıl ünce ne yazdığını sonra 1 ay ünce ne yazdığını sonra 2 gön ünce ne yazdığını hatılamuyordu 2 gün ünce bana şiirlerine metiyeler dözerken sonra şiirlerin güzel deyil dedi yazdıklarını önüne koyduğımda köççek gibi kıvırmaya başladı öğretmen deyil sanki zene mubarek işte ona yazdığım süzler selo senin gibi 1 ay ünce ne yazdığıonı hatırlıyamayan birinin bu şiirdeki espiriyi annamasını beklemiyorum zaten selo sen 1 ay üncesini hatırlıyamıyon ya anzayvır hastalığına yakalandın desem yok anzayvır bu kadar unutkanlık yapmaz sen ayzayvırın daha tehlikeli bir türü olan cenzayvır hastalağına yakalanmışsın ehsenin gibi 1 ay üncesini bile hatırlamıyan birinin ismimi doğru dürüst süylemesini bekleyemem cenzayvır hastalığı bu ne yapaçağı belli olmaz selo üle sen 1 ay üncesini hatırlıyamıyon ya okullar açılıyor 1 ay üncesini hatırlamazken okul müfredatını masıl hatırlıyacanvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhh

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Konu paylasirken Türkceyi daha düzgün bir sekilde yazarsan sizin icinde bizler icinda daha güzel olur diye düsünüyorum
sadece biraz dikkat