Gülçin Ergül Fotoğrafları

Papatya

V.I.P
V.I.P
Gülçin Ergül, 30 Ekim 1985 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlkokul yıllarında Pera Güzel Sanatlar Akademisinde piyano eğitim almaya başladı.

Gülçin Ergül


Gülçin Ergül


Bu arada Atatürk Kültür Merkezi Devlet Opera ve Çocuk Balesi Topluluğuna ve Çocuk Korosuna seçildi. Çocuk oyuncu olarak Kuşadam ve Prens, Kül Kedisi, Fındıkkıran, Uyuyan Güzel, Kral ve Ben, Midas’ın Kulakları ve Turandot gibi oyunlarda uzun seneler performans sergiledi. Orta ve lise öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünde tamamladı.

Gülçin Ergül


Gülçin Ergül


AKM çocuk balesinde yedi sene görev yaptı. Yüksek lisans öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümünde tamamladı.

Gülçin Ergül


Gülçin Ergül


Gülçin'in iki hareketli, bir slow şarkı, bir remix ve intro'dan oluşan, Bravo isimli ilk solo albümü 2011'in Ocak ayında çıktı. Kasım 2010 Cosmo Girl ve Hey Girl dergilerindeki ropörtajlara göre bu albümde Gülçin'in kendi yazdığı ve bestelediği şarkılar yer almakta.

Gülçin Ergül


Gülçin Ergül


Genç şarkıcı ilk klibini Billboard Türkiye'de bir numara olan ve TTNET Müzik'te En Çok Dinlenilen ikinci şarkı olan "Ara Ara" isimli şarkıya çekti. 2013 yılında Trendy, Dream You, WoMen gibi dergilerde kapak kızı oldu.

Gülçin Ergül


Gülçin Ergül


Star TV'nin jenerik müziğini seslendirdi.
 
Top