• Merhaba Ziyaretçi.
    "Serbest Çekim" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek istiyoruz...

Güçlü Kadın Olmak Nedir Bilir misiniz

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
V.I.P
Bu Ayın Lideri
Güçlü kadınlar vardır her işlerini kendi halleder bir erkeğe muhtaç kalmadan kendi hayatlarını idare ettirebilirler bütün yükü tek başına üstlenirler dik durmayı ve özgürlüğü severler çünkü güçlüdürler.

Peki bu kadınlar kendileri mi seçmişlerdir güçlü olmayı, yoksa hayat şartlarımıdır onları güçlü kılan?​

BwEZBH2.jpg

Aşık olduklarında hissederek kural koymadan sınırsızca yaşarlar aşklarını cesaretlidirler herşeyi göze alabilirler çok büyük beklentileride yoktur..Çoğu zaman hissettirmezler yaşadıkları sıkıntıları kendi içinde yaşarlar sevdiği adam onu terkettiğinde bilir onsuz da yaşayabileceğini ama bilmez o kadının içinde kopan fırtınaları.

Anne ise dahada bir cesurdur hayata karşı hele ki evladını tek başına büyütmek zorunda kalmışsa hem annelik hem babalık görevini tek başına üstlenir bundan asla şikayet etmez tek amacı kimseye muhtaç kalmadan evladını büyütebilmektir.
Ve bir bakarlar ki bukadar fedakarlığın sorun çıkarmamanın karşılığında kimse ona acımaz olmuş bu durum devam ettiğinde dayanamayıp kazara sıkıntılarını paylaşmak istese bu sefer sorunlu kadın rolünü alır insanların gözünde.


Güçlü kadın olmak böyle birşeydir işte...
 
Top