gözümden öpme AYRILIKTIR

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Bir Kiz Var GÜzel Çekİcİ Alimli...
Unİversİte ÖĞretmenlİk Okuyor..
Erkekde Ayni Şehİrde Teknİkerlİk Okuyor..
Bİ Arkadas Ortaminda TaniŞiyorlar Iki GenÇ..
Ve Uzun SÜre ArkadaŞliklarini PekİŞtİrİyorlar..
Sonra Ikisininde Dudaklarindan O Sihirli Kelimeler Dokuluyor...kizin Okulunun Bitmesine Cok Az Kala..
Erkegin Okulunun Bitmesine Daha 2 Yil Var..!
Bu Aradada Kizin Ailesi Akrabalari Kizi Dort Elden Evlendirmeye Calisiyorlar..
Erkek Caresiz..
Kiz Erkegin Okudugu Sehirde Kalabilmek Icin Her Seyi Yapiyor Her Yolu Deniyor Bu Aradada Ailesinin Damat Arayislari Suruyor..
Kiz Sevgilisini Soyleyemiyor Aİlesine, Erkek Daha Ogrenci Ve Kizdan 1 Yas Kucuk..! Ailesinin Tepkisinden Cekiniyor Kiz..
Kiz Erkegin Bulundugu Bir Sehirde Dershanenin Birisiyle Anlasiyor Ama Ilk Yil Para Vermeyiz Diyo Dershane Sahipleri. Bbundan Sonra Isler Dahada Zor Duruma Giriyor.
Kizla Erkegin Ayni Sehirde Yasamasi Icin Para Gerekiyor Ve Paralari Yok.. Kizin Ailesi Orda Calisirsan Sana Zirnik Gondermeyiz Diyorlar..
Erkek Elinden Geleni Yapiyor Gunduz Calisip Gece Okuyor Ama Ne Fayda Ogrenciye Kim Ne Kadar MaaŞ Verirki..!
Bulunduklari Sehirde Kiza Bir Ev Tutmaya Kalksalar Ev Kirasinin Ucte Biri Kadar..
TesadÜf Ya.. Erkegin Butun Burslari, Kredileride Kesiliyor. Yoksa Ucu Ucuna Denklesiyor Aslinda Burslar, Krediler Kesilmese Gereken Para...
Daha Sonra Kizi Evlendirme Isleri Hizlaniyor Ve Kizi Memleketinden Cagiriyorlar....
Kiz Mecburen Gidiyor... Ve Ve Bir Daha Geri Donemiyor....
Erkek Perisan Okulu Birakiyor...
Kiz Memleketiine Gittiginde Herseyi Goze Alip Soyluyor..
Kizin Ailesi Kizla Erkegin Iliskilerini Tamamen Kopariyor Degil Gorusmek Seslerini Bile Duyamiyorlar Biribirlerinin..
Erkek Okulu Biraktiktan Bi Sure Perisan Geziyor..
Kizda Bu Arada Evleniyor..

Erkek Bi Yere Ise Giriyor Ve Kisa Surede Basarili Olup Konumunu Cook Ust Makamlara Tasiyor Ve Kizin Yasadigi Sehirde Calismaya Basliyor..
Kiz Evlendikten 2buÇuk Ay Sonra Bosaniyor..
Ama Kizi Eve Kapatiyor Ailesi Pencereden Bile Baktirmiyorlar..
Erkek Kizi Arastiriyor.. Ve Kizla Iletisime Geciyor..
Erkek Kizi Halen Daha Coook Seviyor..
Kizda Oyle.
Ve Bi Gece Gene Herseyi Goze Alip Kizi Evinden Kaciriyor...
Iki Genc Gecen Acilarin Ardindan Mutlu Gozlerle Birbirlerine Sariliyor. Erkegin Memleketine Dogru Yola Cikiyorlar..
Yolda..!
Alkollu Bi Aracla Carpisiyorlar Ve Ikiside Oracikta Can Veriyorlar..
Tam Kavustuk Derken Ebediyyete Gidiyorlar Ikiside...
Oglanin Cep Telefonunda Okul Yillarinda Kizla Birlikteykenden Bir Msj..!
"gÖzÜmden Öpme, Ayriliktir Derdİn, Öpmedİm Ayrilmadik Mi..?"
Ben Bu Iki Gencide Cok Yakindan Taniyordum Ve Ikisinide Cok Severdim.. Ve Bu Msji Kendi Gozlerimle Okudum. Oracikta Yigildim Oldugum Yere Hickira Hickira Agladim..
Arastirdim Bu Sozu Zeki MÜrenin Bir Sarkisinda Geciyormus Sİİr Olarak..

İŞte AŞka Lanet Edenler, AŞka Saygi Duyanlar Yorumunu Sİz Yapin..! İkİsİde Elİnden Gelenİ Yapti Ve SonuÇ İŞte Ortada..
HerŞey Alin Yazisidir.. Bu Iki ArkadaŞ Birbirlerine Yazilsaydi Kaderde Bu Kadar Zorluktan Sonra Kavusmazmiydi Sizce..

İŞte AŞki Bİlmeyİpte AŞka Lanet Edenler İbret Olsun Sİze...
İhanet HerŞeyde Oldugu Gibi AŞktada Vardir.. Ama Ihanetin Oldugu Bir Iliskide Iki Tarafta Sucludur Ve Kesinlikle Birseyler Eksiktir O IliŞkide...

"gÖzÜmden Öpme, Ayriliktir Derdİn. Öpmedİm Ayrilmadik Mi..?"

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Birde eklediğin yazıları aratmadan ekleme sende çok sık karşılaştığımız bişi daha önce eklenmiş konuları eklemekte çok başarılsın

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
evet başarılıyım.........benim yaptığım şeylerle uğraşman galiba huy oldu sana bırak beni forumda stres atıyorum rica ediyorum senden kendine uğraşıcak başka birşey bul..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Forumları kontrol etmek moderatörlerin görevidir ngomess. Lütfen bunu uğraşmak olarak algılama. Şahsen ben daha önce eklenmiş olduğu için en az 10 mesajını silmek zorunda kaldım. YAzı eklemeden önce lütfen arama bölümünü kullanarak yazıda geçen bir cümlenin bir parçasını arattır ki önceden eklenmiş olan bir yazıyı tekrar eklemeyelim.

Aslında hpimiz için bir anlamda stres atma yeri. Ama istiyoruz ki bazı kuralalrı da olsun. Katılımların gerçekten güzel ngomess. Ama aynı mesajı ikinci kez ekleme konusunda bende hassasım.

Başarılar.

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Öncelikle tşkler. yorumsuz bende aynı dediğin gibi yapıyorum ilk önce bakıyorum eğer açıcağım konu varsa zaten eklemem ama arıyorum yok öyle bir konu diyor bende ekliyorum bende eklemem zaten başkası eklediyse zevk alırım bakarım bir gerçek varki?? ben bu foruma çok alıştım işimden çok buraya takılıyorum:):):)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
ngomess başkası senden önce eklemişse onun eklediği yazıyı silmek sence de diğer arkadaşa yapılan haksızlık ve de saygısızlık olmaz mı? Aslında bu kadar sorun çıkacağına yapacağın iş cidden çok basit. En üstteki arama butonuna ekleyeceğin yazının bir cümlesinin bir kısmını nokta virgül kullanmadan yazmak. Bu konuda hassas olursan forum ailesi olarak seviniriz

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
ngomess biz de sana alıştık. Bu konuyu lütfen yanlış anlama. Belki başlıklar farklı olabilir. O yüzden ekleyeceğimiz konunun içeriğindeki cümlenin bir parçasını aratırsak daha sağlıklı sonuç elde ederiz.

Silme olayına gelince; İlk ekleyenin konusu kalır. Sonradan ekleyenin eklediği konu ise silinir. Bu temel kuraldır. Gönül ister ki forumda ikinci konular eklenmesin. Şimdilik küçük bir forum sayılırız. İlerde bu konu daha çok problem yaratabilir.

Bu nedenle eklediğimiz konuların forumda daha önce verilmemiş konular olmasına özellikle dikkat edersek sevinirim.

Bir hatırlatma daha. Link ekleme olayını sadece ilginç linkler başlığı altında yapıyoruz. Diğer bölümlerde link vermek zaruri bir durum değilse kesinlikle eklemiyoruz.

Katılımlarınız güzel. Bizim istediğimiz de zaten katılımcı ve burayı seven üyelerimizin olması. Elbetteki katkılarınız takdirle karşılanıyor. Sadece biraz daha dikkat lütfen!