• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

görünmezadam...

görünmezadam

Katılımcı
Bazen kimseye anlatamayacağın bir derdin olur, herkes seni mutlu mesut zanneder ancak bir imkansızın yıllar boyunca senden götürdüklerini bir sen, yalnızca sen bilirsin... Sevmek işte, kimini yerden alıp ayağa kaldırır, kimini ise erittikçe eritir... HAYATIN EN HÜZÜNLÜ ANI, MEVSİMİNE KAPILDIĞIN KİŞİNİN BAHÇESİNDE AÇABİLECEK BİR ÇİÇEK OLMADIĞINI ANLADIĞIN ANDIR... görünmezadam...

görünmezadam

Katılımcı
Sevmek üzerine... Eğer sen benim sevdiğim kadınsan, En çok bana açacaksın iç kapılarını. En çok bana üşüyecek ellerin ve en çok beni arayacak parmak uçların telefonda. Haber aldığın hüznünü, içine sığdıramadığın mutluluğunu veya suspus olduğun mahremini sadece bana anlatacaksın, bütün içtenliğinle. Ben senin sevgilin, erkeğin, kocan. Ben senin abin, baban. Ben senin bu hayatta ait olduğun adam. Toz tanesi kadar bile mesafe olmayacak aramızda. Korkudan kaçarken veya sevince koşarken ilk bana geleceksin. En çok sevdiğin adama. En çok bana yürüyecek ayakların, en çok beni bilecek kalbinin hafızası. Ve en çok beni öldüreceksin kendinden önce. Çünkü ben senden sonra yaşamayı cümle içinde bile kullanamam... görünmezadam...

görünmezadam

Katılımcı
Dilsiz değildir suskunluk,çok şey anlatır anlayana..Kelimelerin anlatamadıklarını haykırır aslında...Bir kaçış değildir suskunluk,bir bakıştan çok daha fazlasıdır..Sessiz çığlıkların bir adım ötesidir..Hayata olan öfken,insanlara olan kırgınlığın, ve daha nicesi saklıdır içinde sukunetin.Rest çekmenin ''asil' halidir anlayana...!!! görünmezadam...

görünmezadam

Katılımcı
Sabah ezanının ilk ışıklarıyla başlardım seni sevmeye
Penceremi açıp derin bir nefes alırdım
Ciğerlerime sen dolardın
Yüzümü suyla değil seninle yıkardım
Bakışlarınla doyduğumu hissederdim
Gecenin ayazında bile sen vardın
Seni örterdim üstüme
Seni içerdim her gece...
Kuşları çok severdin,
Her zaman onlar gibi özgürce
Uçabilmek isterdin..

Bense sadece ardından bakar ve
Geri gelmen için dua ederdim
Dedim ya her anımda
Bütün günümde sen vardın
Beni sen uyandırır beni sen severdin
Şimdi sen yoksun
Hiçbir şeyin tadı yok
Günlerimin adı yok anların anlamı yok
Yelkovanın akrebi akrebin yelkovanı yok
Artık uyanmasam da olur
Sensizliğin hiçbir değeri yok...görünmezadam...

görünmezadam

Katılımcı
Kabullenmek zordur bu kadar çok severken canın bildiklerinin can yakışını!
Herkes acıtır, herkes bilenmiş bıçak gibi kınında hazır ve herkes delik deşik içinde bir yerlerde,herkeskanamış,herkes kanaya kanaya kanatmaya da alışmış...
Herkes işte herkes birilerine düşman,ama en çok sevdiklerindir canını yakan
kabullenmek zordur bu kadar çok severken canın bildiklerinin can yakışını! görünmezadam...

görünmezadam

Katılımcı
Yanında olmak istiyorum.
Sen bilmesende senin geçtiğin yollardan defalarca yürümek, kokunu yaydığın sokakların bütün havasını solumak, dönüp arkana baktığında beni fark etmeni istiyorum. Elini tutmak, tuttuğum anda zamanı durdurmak, hayatın o tüm işleyişini aşkımızla durdurmak, senden başka hiçbir şeyin farkında olmak istemiyorum. görünmezadam...