Giyilebilir Teknoloji Google’ın Yeni Akıllı Saati - Pixel Watch Geliyor

Yakın bir zamanda yeni akıllı telefonlarını Pixel 4 ve Pixel 4XL’ı tanıtacak olacak Google, bu modellerin yanına yeni bir tasarım daha ekliyor. Akıllı saat dünyasına giriş yapmak isteyen Google, yeni Pixel Watch olarak adlandırdığı modeli ile aramızda olacak.

Google Pixel Watch


Telefonlar gibi Android işletim sistemi kullanacak olan Pixel Watch’un en az Apple Watch kadar gelişmiş bir model olması bekleniyor. Çok yakın bir zaman sonra daha çok bilgi öğreneceğimiz saati merakla bekliyoruz.

15 Ekim tarihinde tanıtılacak olan Google Pixel 4 ve büyük abisi Pixel 4 XL, özellikle yurt dışında çok merak ediliyor. İşte bu modellerin yanında bir de akıllı saat modeli Pixel Watch tanıtılacak deniyor.

Elbette Android tabanlı Wear OS işletim sistemi üstüne kurulacak saat, şimdiden büyük merak uyandırıyor. Sadece Pixel serisi değil tüm Android telefonlar için Apple Watch’lar kadar gelişmiş olacağı düşünülen saat, şimdilik maalesef hiçbir teknik detay kazanmış değil.

Yuvarlak bir gövde tasarımını benimseyeceği düşünülen saat, aslında biliyorsunuz çok uzun zamandır bekleniyor. Tüm sağlam işaretlere rağmen 2018’de tanıtılmayan model, yapılan iyileştirmeler doğrultusunda Wear OS’lu en gelişmiş seçenek olacak gibi iddialı yorumlar alıyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.
 
Top