Google’ın belirlediği en iyi Android uygulamaları

Lelis

Ben O Eski Ben Değilim!!!
V.I.P
Google’ın belirlediği en iyi Android uygulamaları

en-iyi-android-uygulamalari-e1523028354184.jpg


Google, Android işletim sisteminde en iyi çalışan uygulamalar için sürekli güncellenen bir liste yayınlıyor. Bu listedeki uygulamalar, Google’a göre Android işletim sisteminde mükemmel performans göstermek üzere optimize ediliyor ve Android’in en son özelliklerini kullanıyor. İşte Google’a göre en iyi Android uygulamaları:

Haftanın Android Uygulamaları – 1 Nisan
Her hafta düzenli olarak hazırladığımız haftanın Android uygulamaları derlemesiyle yeniden karşınızdayız. Bakalım bu hafta listemizde hangi uygulamalar var.

LinkedIn
en-iyi-android-uygulamalar%C4%B1-linkedin.jpg

LinkedIn uygulaması iş hayatınızdaki kişiler ve sizin için önemli olan grup ya da şirketlerle kolayca bağlantı kurmanızı sağlayan profesyonel bir sosyal ağ platformudur. LinkedIn üzerinden profesyonel iş hayatınızdaki deneyimlerinizi, aldığınız eğitim ve kursları, yazdığınız makaleleri ve çok daha fazlasını diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Google tarafından en optimize Android uygulamalarından biri olan LinkedIn’i bu bağlantıdan Android cihazınıza indirebilirsiniz.Airbnb
en-iyi-android-uygulamlari-airbnb-e1523023534487.png

Özellikle sık sık başka yerlere seyahat edenlerin telefonundan asla silinmeyecek olan Airbnb uygulaması, size seyahat yapacağınız yer hakkında rehberlik ediyor. Bunun yanı sıra bu platformda gideceğiniz yerde kalmak için bir konaklama yeri de araştırabilir ve kiralayabilirsiniz.

Airbnb uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.Musixmatch
en-iyi-android-uygulamalari-musixmatch.png

Müzik dinlerken aynı zamanda dinlediği müziğin sözlerini ekranında görmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş Musixmatch, neredeyse tüm müzik platformlarıyla anlık senkronize olarak çalışabilme özelliğine sahip. Bu sayede herhangi bir platformdan dinlediğiniz şarkının sözlerini ve çevrilmiş dilini ekranınızda görebilirsiniz.

Musixmatch uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.YAZIO
en-iyi-android-uygulamalari-yazio.jpg

Kilo vermek ve diyet yapmak isteyenler için geliştirilen bu uygulama, sizin hedefinize göre size bir liste oluşturur. Bu listelerin yanı sıra bu uygulama aracılığıyla egzersizlerinizi ve adımlarınızı da takip edebilirsiniz.

YAZIO uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.Stocard
en-iyi-android-uygulamalari-stocard.png

Mağaza ya da marketlerden aldığınız müşteri kartlarının hepsini telefonunuza toplayan Stocard uygulaması, Türkiye’deki neredeyse bütün markaların indirim kartları için de optimize edilmiş durumda. Bu uygulama sayesinde bütün müşteri kartlarınızı telefonunuzdaki uygulamada toplayıp cebinizde kalabalık yapmasını engelleyebilirsiniz.

Stocard uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.EyeEm
en-iyi-android-uygulamari-eyeem.jpg

Fotoğraf çektikten sonra ışık ve filtre ayarlarıyla karenizi güzelleştirebileceğiniz EyeEm uygulaması, bunun yanı sıra birçok özelliği de beraberinde getiriyor. EyeEm ile çektiğiniz fotoğrafları tüm dünyayla paylaşabilir ve hatta satıp para bile kazanabilirsiniz. Uygulamada nasıl iyi fotoğraflar çekebileceğinize dair bazı ipuçlarına da yer veriliyor.

EyeEm uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.ViewRanger
en-iyi-android-uygulamalari-viewranger.jpg

Detaylı topografik haritalarda tur planlamanınızı sağlayan ViewRanger uygulaması, yürüyüş yapmayı ve macerayı sevenler için oldukça ideal bir uygulama. Bu uygulama ile yürüyüş turları planlayabilir, düşüncelerinizle birlikte turunuzu tüm dünyayla paylaşabilirsiniz.

ViewRanger uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.IFTTT
en-iyi-android-uygulamalari-ifttt.jpg

Twitch, Evernote ve Youtube gibi birçok platformu bir araya getirerek size kullanım kolaylığı ve düzenli çalışma imkanı sunuyor.

En iyi Android uygulamaları arasında yer alan uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.Video Editor
en-iyi-android-uygulamalari-video-editor.jpg

Telefonunuzdaki videoda ufak tefek değişiklikler yapabileceğiniz Video Editor uygulaması ile telefondan basit bir şekilde video kurgusu yapabilirsiniz. Ayrıca videolarınıza bazı ışık filtreleri ve efektleri ekleyebilirsiniz.

Şu anda beta sürümünde olan Video Editor uygulaması da en iyi Android uygulamaları arasında yer alıyor. Bu bağlantıyı kullanarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.
 
Top