• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Google Yavaş Olması

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Arkadaşlar benden başka bu sorunu yaşayan var mı acaba ben de google dünden beri çok yavaş haberleri görüyorum öne çıkanlardan ama tıkladım mı açılmıyor ,telefonu açıp kapattım güncelleme yaptım yine açılmıyor ama yani uygulamasında sorun yaşamıyorum gayet hızlı
Google tek hava durumuna baktım mı açılıyor siteleri açmıyor neden olabilir bir fikri olan var mı?

Çözüm
Annemin telefonunda tarayıcı sorunu var ama sanırım telefonundan kaynaklanıyor, çünkü benim ve evdekilerin mobil tarayıcısında bir problem yok. Telefonun bataryalıysa çıkar tak, değilse yapacak birşey yok.
Problem devam ediyorsa telefonunda sorun var demektir.
Umarım düzelir geç oldu ama biraz anca gördüm konuyu

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Annemin telefonunda tarayıcı sorunu var ama sanırım telefonundan kaynaklanıyor, çünkü benim ve evdekilerin mobil tarayıcısında bir problem yok. Telefonun bataryalıysa çıkar tak, değilse yapacak birşey yok.

Çözüm

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Batarya çıkmıyor cnm bir de bu bölge de aynı şikayetten telefoncuya gelenler olmuş zamanla düzelir diye umut ediyorum düzelmese de yapacak bir şey yok çünkü Wi-Fi de gayet hızlı google