• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Google Yavaş Olması

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Arkadaşlar benden başka bu sorunu yaşayan var mı acaba ben de google dünden beri çok yavaş haberleri görüyorum öne çıkanlardan ama tıkladım mı açılmıyor ,telefonu açıp kapattım güncelleme yaptım yine açılmıyor ama yani uygulamasında sorun yaşamıyorum gayet hızlı
Google tek hava durumuna baktım mı açılıyor siteleri açmıyor neden olabilir bir fikri olan var mı?

Çözüm
Annemin telefonunda tarayıcı sorunu var ama sanırım telefonundan kaynaklanıyor, çünkü benim ve evdekilerin mobil tarayıcısında bir problem yok. Telefonun bataryalıysa çıkar tak, değilse yapacak birşey yok.
Problem devam ediyorsa telefonunda sorun var demektir.
Umarım düzelir geç oldu ama biraz anca gördüm konuyu

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bende bir sorun yok canim simdi bir daha baktım hızı iyi
Bende sorun var hala devam da ediyor wifiden bağlandım hızlı ama telefonun verisinden bağlanılmıyor bende mozilla firofox indirdim yani uygulaması da var ama chromeye alışmışım bir kere çok zor oluyor
Benim gibi aynı sorundan ötürü şikayet edenler olmuş sistemsel bir hata olduğu söyleniyor

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Tek bende var sanırım hala aynı neredeyse bir hafta olacak ya düzelmedi gitti turkcelle alakalı bir sorun galiba aklıma başka bir şey gelmiyor wifi olunca gayet hızlı çünkü