• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Google - Sürpriz Yumurta

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hemen her programa ait gizli bir sürpriz yumurtası olduğu gibi Google'in de böyle bir özelliği var. Görmek için www.google.com adresine gidiyoruz ve arama kutucuğuna alttaki cümleyi yazıyoruz ve

"Google Easter eggs"

yazıp; "Şansımı Denemek İstiyorum" butonuna tıklıyoruz. Artık maus kullanarak sepetinize G O O G L E harflerini toplayabilirsiniz.

-----------------------------------​

Sürprizler bununla da bitmiyor. Aşağıdaki kelimeler de arattırdığınızda sizi ilginç içerikler bekliyor... Kelimeleri yazıp "Şansımı Denemek İstiyorum" butonuna tıklıyoruz. Hepsini tek tek denemenizi öneririm :)

logo.jpg

google bearshare
xx-klingon
xx-piglatin
google gothic
google loco
google l33t
google bsd
google linux

sherry

V.I.P
V.I.P
Bazılarını daha önce görmüştüm ama nasıl yapıldığını bilmiyordum. Artık ben google'yi Çince kullanacağım:D "google loco" yazdığımız zaman açılan sayfadaki videoda Google ile ilgili birkaç sır daha vermiş. Google' den ayın görüntülerine ulaşabiliyorsunuz. Güzel bir paylaşım teşekkürler..

biz

Aktif
teşekkürler bu yumurtaları çok seviyorum her programa koyarlar fakat ilk bulanlar nasıl buluyor bilmiyorum yapımcılar kendilerimi açıklıyor acaba