Kaynak ikonu

Google Earth *

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Google earth'ın pro versiyonu olmadığı sürece sanırım hepsinin görüntüsünde sorun oluyor. Ya ücretli kullanacağız ya da bu tip aksamalara razı olacağız :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Farketmiyor aslında. Bende pro versiyonu var ama sadece kullanımı biraz kolay. Bu programdaki resimlerin ne kadar güncel olduğu ile ilgili. Şehir merkezleri dışındaki yerlerin uzak görüntüleri var.

Programı tam olarak incelemedim. Belki son değişiklikleri güncelleme özelliği vardır. Bir ara rapid'e upload ederim. Ancak kurulumu biraz karışık gibi :) Yani hem pro hem de ücretsiz olarak ayarlamak vs :)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Google Earth 4.0.2416 Beta

sürüm:4.0.2416 beta
boyut:14.1 mb
kullanım izni:ücretsiz(FREEWARE)
dil:ingilizce
işletim sistemi:windows 2000/xp
üretici firma:google Inc.

Farketmiyor aslında. Bende pro versiyonu var ama sadece kullanımı biraz kolay. Bu programdaki resimlerin ne kadar güncel olduğu ile ilgili. Şehir merkezleri dışındaki yerlerin uzak görüntüleri var.

Programı tam olarak incelemedim. Belki son değişiklikleri güncelleme özelliği vardır. Bir ara rapid'e upload ederim. Ancak kurulumu biraz karışık gibi :) Yani hem pro hem de ücretsiz olarak ayarlamak vs :)

Yöneticimiz pro sürümünü vermeyi düşünüyordu .acaba ne zaman verecek.merakla bekliyoruz