• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

GÖNÜL DOSTU

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
SOL YANIMIN SAHİBİ

Öyle Bi Yerdesin Ki..! Ne Bunun Tarifini Yapmanın Bir Mümkünatı Var Nede Bunu Anlatabilmeye Gücü Yeten Bir Kul. Anlatmaya Kalksam, Bilirim Ki Elime Yüzüme Bulaştırcam Her Bir Cümlemde. Sana Seni Seviyorum Desem Bile, Cümlenin Varlığı Anlatamazki Sana Olan Sevgimin Boyutunu. Şunu Sakın Unutmaki; Her Kalktığım da Sabahları Sol Yanımda Seni Hissediyorum SEN ÖMRÜM SOL YANIMIN SAHİBİSİN
♥
......
Öyle Bi Yerdesin Ki..! Ne Bunun Tarifini Yapmanın Bir Mümkünatı Var Nede Bunu Anlatabilmeye Gücü Yeten Bir Kul. Anlatmaya Kalksam, Bilirim Ki Elime Yüzüme Bulaştırcam Her Bir Cümlemde. Sana Seni Seviyorum Desem Bile, Cümlenin Varlığı Anlatamazki Sana Olan Sevgimin Boyutunu. Şunu Sakın Unutmaki; Her Kalktığım da Sabahları Sol Yanımda Seni Hissediyorum SEN ÖMRÜM SOL YANIMIN SAHİBİSİN

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Aşk sen nelere kadirsin; kiminin teninde, kiminin kalbinde, kiminin gözlerinde...

Öyle Bi Yerdesin Ki..! Ne Bunun Tarifini Yapmanın Bir Mümkünatı Var Nede Bunu Anlatabilmeye Gücü Yeten Bir Kul.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
SENİ SEVİYORUM !

Sadece kendine yaptıkların için değil,
bana kattığın güzellikler için.

SENİ SEVİYORUM !
... ... İçimdeki çocuğu, saklı kalmış ben'i yeryüzüne
çıkardığın ve sana ihtiyacım olduğu her an tüm
duyarlılığınla yanı başımda olduğun için.

SENİ SEVİYORUM !
Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman,
üzüntülerimi alıp, onların yerine şimdiye kadar
hiç kimsenin başaramadığı o sıcaklığı, o içtenlik
ışığını bana duyurmayı başardığın için.

SENİ SEVİYORUM !
Hayatımı kutsal bir sevgi tapınağına çevirdiğin
ve her günümü yaşam şenliğine, unutulmayan
şiirlere dönüştürdüğün için.
SENİ SEVİYORUM