• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Gönül Dağı Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Elif kendini bile bile ateşe attı
Yaşar'ın nasıl olduğunu bile bile onunla nişanlandı.
Serdar Dilek'ten sonra birinden hoşlanmıştı ki bulduğu gibi kaybetti,şimdilik öyle sanıyor hiç olmazsa☺
Taner Elif'i durduracaktır ki Dilek'in onu neden terk ettiğini öğrenince yapamadı

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Gönül Dağı 17.bölüm
Bu bölüm de birlik beraberlik vardı,evlat hasreti, torun hasreti vardı, kavuşma vardı
Dilek bir kez daha sevdiği için fedakarlık yaptı onun hayali gerçekleşsin kasabalıya rezil olmasın diye arabasını sattı
Tüm kasabalı Sefer için tek yürek oldu omuz omuza verdiler onu kalleşe yem etmediler Fikret'e haddini bildirdiler, işte sadece filmlerde olur dediğimiz sahnelerden biriydi
Musa dayı içimizi yaktı kavurdu evlatına olan hasreti ,pişmanlığı bizleri derinden yaraladı
Serdar ve Elif'in yolları yavaş yavaş kesişiyor o ikisi birbirine iyi gelecek
Halime ,Döndü,Günışıl'ın Yaşar'a haddini bildirmesi bizim kızımız sahipsiz değil diyerek Elif'e sahip çıkması, kendi kanlarından olmasa bile Elif'i benimsemeleri onu ezdiememeleri anasızlığını babasızlığını hissertirmemeleri böyle insanlar kaldı mı dedirtiyor resmen

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Hikâyesiyle yüreklerimizi dağladınnkellerin rıfat her karakterde benden bizden bir iz var sanki gölge de kalmak ne demek iyi bilirim başkalarıyla kıyaslanmak ne demek çok iyi bilirim bende şimdi daha iyi anlıyorum Rıfat Taner'den neden bu kadar nefret ediyor ,onu neden kıskanıyor resmen bilinçaltına milim milim işlenmiş yine herşey aile de bitiyor işte çocuklarımızı olduğu gibi kabul etmeliyiz onları başkaları ile kıyaslamamalız onların küçücük kalbinde yaralar acmamalıyız

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Kaç bölümdür velayet davası işleniyor dizi de nedense hep kadından üzere gidiyor eskiden evlilik ön plandaydı sanki bu velayet işlerinde şimdi nedense Zahide'nin evlilik içerisinde oluşu suç teşkil ediyor sanki anlamadığım bu Fikret sağlam pabuç değil her türlü pislik var ama kimse Fikret'in yaptığını öne sürmüyor adam sağlam pabuç değil oysa
Hiç bir zenginlik para pul çocuğun kalbine dokunmaz ki o aile sevgisini vermez ki oysa çocukların maddiyattan önce sevgiye ihtiyacı var ama mahkemeler nedense parayı pulu çocukların rahatını daha üstün tutuyor onların ne istediği kimin yanında yaşamak istediğini sormuyor bile

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Böyle bir mantık var mı acaba Zahide Sefer ile evlenirse çocukların velayetini kaybedecek hakim buna karar veriyor bu nasıl bir adalet işleyişi anlamadım gitti sanki Zahide namussuzluk yapmış evlenmeye karar vermiş sanki suç işlemiş gibi gösteriliyor

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Böyle bir mantık var mı acaba Zahide Sefer ile evlenirse çocukların velayetini kaybedecek hakim buna karar veriyor bu nasıl bir adalet işleyişi anlamadım gitti sanki Zahide namussuzluk yapmış evlenmeye karar vermiş sanki suç işlemiş gibi gösteriliyor
Bosanmaya mi karar verdiler zahideyle fikret?

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Yok canım Fikret çocukların velayeti için dava açtı babasından miras kalmış eli güçlendi Zahide Sefer ile evlenecekti ya işi yokuşa sürüyor Fikret
Ya ben en son nerede kaldim biliyor musun? Zahideyi istemeye gelmistiler sefer icin. O sira fikret geri donup geldi ya orada kaldim. O yuzden fikretle bosanip bosanmadiklarini bilmedigimden sana sordum ?