• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Gökhan Sezğin "Şiirin Hecesinde Buluşmak İçin"

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Kocaman yüreği yoktu ve küçücük bir hayatı sığdırabildi ancak o yüreğine. Nazım gibi büyük değildi belki. Belki Mavi Gözlü dev değildi Nazım gibi. Orhan gibi sevdi, Atilla gibi ağladı, Ahmet gibi çirkindi ama Mevlana gibi aşıktı delikanlı o kıza. Birbirlerine bağlı olsalar da olmuyordu, Nazım gibi çalamıyordu kapısını, Atilla gibi mecburdu ona ve Ahmet gibi çıkmıyordu gündüzleri dışarıya. Korkuyordu, pişmandı sevdiğine. Çünkü çirkin şairdi Ahmet gibi, çünkü seviyordu Atilla gibi çünkü yorulmuştu Nazım gibi be "Hoşçakal" dedi, ve "Hoşçakal" o kırmızı pelerinli kıza. Hoşçakal atıyorum seni içimden. Olmadı atamadı, belki de Nazım gibi, Atilla gibi, Ahmet gibi, Orhan, Cahit, Şemsi, Ümit, Yusuf gibi bir gün olurda şiirin hecesinde buluşmak için...

Dün akşam radyo programında seslendirdim bunu ve sonrada sizinle paylaşmak istedim. Tamamen bana aittir.

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
özelden yolluyorum radyonun adresini

Gökhan Sezğin & Yalnızlık Muhabbetleri her pazartesi 20:00 22:00 saatleri arasında :)

Genelde "Haluk Levent, , Göksel, Duman, Fikret Kızılok, Teoman" gibi çeşitli sanatçıların yıllar bile geçse dinlenesi şarkılarına yer veriyorum. :))

Önümüzde ki hafta yayınıma beklerim :)