Göğüsleri başına bela oldu!

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Eski Playboy modeli Karen McDougal, meslek hayatı boyunca sık sık hastalanıp duruyordu. Buna rağmen modelliğe devam eden Karen, yaşadığı semptomları alerjisine bağlıyordu.
migrenin-sebebi-sasirtti-8604797.jpg

Ancak 12 ay önce sağlığı hiç olmadığı kadar bozuldu. Daily Mail'de yayınlanan habere göre 45 yaşındaki model görme kaybı, göz kararması ve şiddetli migren ağrıları yaşamaya başladı. Karen gün geçtikçe çalışamaz, sosyalleşemez, hatta yataktan çıkamaz hale geldi.
migrenin-sebebi-sasirtti-8604799.jpg

Amerikalı model, bir ay önce çok ilginç bir şekilde hastalığın semptomlarından kurtuldu. Karen'ın iddiasına göre 22 yaşındayken yaptırdığı göğüs implantlarını çıkarttırdıktan sonra sağlığı düzeldi.
migrenin-sebebi-sasirtti-8604800.jpg

Karen yaşadığı süreci şu sözlerle anlattı:

"Her genç kız gibi ben de göğüslerimin daha büyük ve kadınsı olmasını istedim. Bana güvenli olduğu ve ömür boyu kullanabileceğim söylendi. Yıllarca hafif alerjiler yaşadım ancak geçtiğimiz aya kadar ciddi bir hastalığım olmamıştı.
migrenin-sebebi-sasirtti-8604801.jpg

"Son günlerde gözlerim kararmaya başladı. Günde birkaç kez bayılıyordum. Şiddetli migren, ışık ve sese duyarlılık baş gösterdi. Kendi sesime bile katlanamıyordum. Daha sonra panik ataklar başladı. Bayılmaktan korktuğum için evden çıkamıyordum. Öleceğimi zannettim."
migrenin-sebebi-sasirtti-8604802.jpg

3 farklı doktora ve nöroloğa görünen Karen'a hiçbir teşhis konulmadı. Herkes abarttığını söyledi.
migrenin-sebebi-sasirtti-8604803.jpg

Göğüs implantı hastalıklarını ve benzer şeyler yaşayanları duyduktan sonra implantlarından kurtulmaya karar verdi.
migrenin-sebebi-sasirtti-8604804.jpg

3 hafta önce implantları için bıçak altına yatan Amerikalı model, sağlığının iyiye gittiğini iddia ediyor.

migrenin-sebebi-sasirtti-8604805.jpg