• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Gmail kullanıcılarına büyük şok!

Suskun

V.I.P
V.I.P
gmail-google.jpg
Google’ın e-posta servisi Gmail’de yaşanan bir sorun, çok sayıda kullanıcının e-postalarının ve adres defterlerinin kaybolmasına yol açtı.

Destek forumlarında şikayetlerini bildiren bazı Gmail kullanıcıları, tüm e-postalarının, etiketlerinin, klasörlerinin, temalarının ve diğer kişisel seçeneklerin silindiğini duyurdu.

Sorun yaşayan kullanıcılar, yeni e-postaları alabildiklerini ancak önceki görüşmelerini göremediklerini söylüyorlar. Google’a göre Gmail kullanan tüm kullanıcıların sadece yüzde 0.08′i bu sorundan etkileniyor.

gmailGoogle forumunda ‘bkishan’ adlı bir kullanıcı tüm e-postalarını ve klasörlerini kaybettiğinden yakınıyor ve hesabını nasıl geri yükleyeceğini soruyor. Bir başka kullanıcı ise “e-posta hesabımdaydım. Hesabımı yeniledim ve e-postalarım, etiketlerim, kişilerim her şey yok oldu. Kapasitem yüzde 80′e ulaşmıştı, bununla ilgisi olabilir mi?” diyor.

Google, şu an sorunu gidermek için çalışıyor ve yeni bildirimleri App Status sayfasında paylaşıyor

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
4 adet gmail hesabı kullanıyorum ama bir sorun yaşamadım. Eğer böyle bir sorun büyük kitleleri etkilemişse gmail kullanımına olan güve önemli ölçüde sarsılır.