• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

gitmiyorum çerezforumdan

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Toplamıyorum valizimi; burası benim evim çünkü . Bu listede çevrimiçi üyelerin arasına karıştığımdan beri evim, titrek bir elle ilk yorumum için yirmi-otuz kere önizleme düğmesine bastığımdan beri evim, şimdi annem,ablam dediğim üyenin birinden ilk mesajımı aldığımdan beri evim

Gitmiyorum!

Peki gidecek yerim yok diye mi bu kalışım, tabii ki hayır hem gitmiyorum, hem gitmesin sevdiklerim varsın yorum almasın mesajlarımız , bunu da dert etmesin güzel yazan ,bana beni anlatsın

Gitmiyorum!

Çünkü aileyiz biliyorum Antalyaya gidince kiminle rakı içeceğimi, Bursada kiminle teleferiğe bineceğimi, Ankara'da kimde kalacağımı, İzmir'i kimin gezdireceğini, gölcükte kimin börek yapacağını, Konyada kime uğrayacağımı,Samsunda kiminle pide yiyeceğimi....Onlar da bilirler İstanbulda kimin beklediğini, rehberlerinin kim olduğunu, kimin evinde misafir olacaklarını

Gitmiyorum!

Çünkü bu site güzel
Çünkü tanıştığımda yeni biriyle, ortak yanımızın bu site olduğunu öğrendiğimizde onun yüzündeki sevinç ve şaşkınlığı görmek güzel; " sen o musun" diye sormak, "ben oyum" demek güzel
Beni sevmeyen birine kendimi tanıtıp daha evvel sevmediğine pişman ettirmek güzel
Rakıyı sevenlerlerle rakı, sevmeyenle çay içmek güzel,kahve içmek güzel,birbirimize hediye göndermek güzel

Gitmiyorum!

Tadını çıkarıyorum kalabalığın iki yılda değişen hayatımı seviyorum. Tartıştığım için zırıl zırıl ağlamayı, sonra birilerinin beni savunmasını seviyorum. Anlattığımı anlayan insanları seviyorum ve anlamayanları...
Çünkü güzel burası, evimde olmak güzel

Gitmiyorum!

Seviyorum adminimizi, sert duruşunu(aslında perdesini kaldırdığında kedi gibi oluşunu), kuralcı oluşunu, hak yemeyişini... Zeki kızlarımızı,esprili beylerimizi, güzel okuyucularımızı, polemik yaratan tartışmaları, gidenleri,kalanları, dönecek olanları, dönmeyenleri de

Bu siteyi seviyorum kardeşim:)

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Emeğine yüreğine sağlık... Bir çoğumuza da tercüman oldun emin ol... Ancak bu kadar doğal anlatılabilirdi... Hep burada kal, hep burada kalalım. EMİ.

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
hele bi gitmeye kalk bakim kim gönderiyor seni yok öyle gelmek senin elindede gitmek sanirim artik olamaz kapi kitli bacadan ciksan kapali pencereden hic cikaman cünkü cok yüksek bir delilik yapmak istersen asagi bi bak öyle karar ver :) hem yok öyle daha bogaz manzarasina bakacagiz :) manzaraya bakarken yanimda ayna olacak sen aynada bogaza bakerken ben asil resme bakacam yoksa gözlerim acik giderim :))

kendi adima seninle ayni forumda olmaktan mutluluk duyuyorum araz...

AHSEM

....EnDl-LeS....
çook güzel olmuş canım :)
hepimizin hislerine tercüman olmuşun
hakkaten yüregine sağlık:kik
ve asla gitmek yok
söyle bi söz var asla bir timsahın kuyruğundan tutma tutarsan da sakın bırakma..
eee bu forma girmek kolay ama çıkmak o kadar değil (tabii istisnalar hariç)
çıkmak yoooookkkk:him

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çok fena etkili bir yazı olmuş, emeğine, düşüncelerine, kalemine, ruh haline, ilhamına, inciğine boncuğuna.... çok teşekkürler ya :)

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Arazımmmm canımmm benimmmm...... çokk duygusal , içime iliklerime vuran bir yazı... gözlerim dolarak okudum ...Ellerine yüreğine emeğine hislerine sağlık tatlımmm....:alkis::alkis::alkis:

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Harikasın @-araz-ım :) Çok güzel anlatmışsın o güzel yüreğinle. Gitmek bizim forumun lugatından çıkarıldı bu yazıda bunun tescili olsun ;;)

Düzenleyen yönetici:

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Konuyu görünce biri mi gönderiyor yoksa dedim korktum kız :D
Çok güzel, içten bir yazı olmuş, katılmamak mümkün değil :)