• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Karakter testi Gıcık mısınız?

GöLGe

Üstat
Kapasiteniz var
Gıcıklık kapasiteniz var, ama pek kullanmıyorsunuz. Keşfedilmeyi bekleyen bir cevher gibi içinizde bir yerde parlayıp duruyor gıcıklıklarınız. Aklınıza dahiyane gıcıklık fikirleri geliyor ama anında unutmayı tercih ediyorsunuz. Çünkü gıcıkları sevmiyorsunuz. Oysa yaratıcı gıcıklık diye bir şey var. Mesela Kötü Kedi Şerafettin, Garfield, Gargamel'in kedisi Azman da gıcıklardı. Azman gibi değil, Garfield gibi gıcık olmanın kime ne zararı var deyip, ufak ufak kapasitenizi açığa çıkarmaya başlasanız hem siz hem dünya çok eğlenir.

Valla aynen öyle :D Aynen katılıyorum ben bu yazanlara :D Damarıma basmayanlar yaşar ama bi de basan olursa vay hallerine :D:D:D

Papatya

V.I.P
V.I.P

Cici bile sayılabilirsiniz

Arada bir gıcıklık yaptığınız doğru. Huysuzlanıyor, insanlara karşı samimiyetinizi yitiriveriyorsunuz. Çünkü karşınızda gıcık insanlar olduğunu keşfediyorsunuz. Aslında siz gıcıkla gıcık oluyorsunuz. Kendi halinize bırakıldığınızda ise pekala cici bir insansınız. Yeter ki keyfiniz yerinde olsun. İnsanların özellikle arkanızdan konuşmayacaklarını, size yalan söylemeyeceklerini bilin... İşte böyle kendinizi iyi hissettiğiniz zamanlarda bir bebeğin samimi gülümsemesiyle etrafınıza neşe saçıyorsunuz.

Bu kadar doğru olur. :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Sizden bi gıcık olmaz
Size bir tür uyum kumkuması teşhisi koymaktayız. Gıcıklık bir yana, çevreme uyum sağlayacağım, insanları güldüreceğim, sevimlilik yapacağım diye adeta kendinizi paralıyorsunuz. Nadiren gıcıklık yaptığınızda da "Ay ben ne yaptım?" diye anında pişman olup, sevimlilik derecenizi artırıyorsunuz. Çok arkadşınız var, ama aynı zamanda çok da yoruluyorsunuz. Birazcık gıcıklıktan kimseye zarar gelmez diyor, size sıkı bir gıcıktan ders almayı öneriyoruz... Bir süre sonra bu testi yeniden çözüm, düşündüğünüz şıkların tersini işaretleyin... Bakın hayat nasıl da farklılaşacak!...

Hee benden bir gıcık olmaz. Gayet uyumlu bir kişiliğimdir :P

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Sizden bi gıcık olmaz

Size bir tür uyum kumkuması teşhisi koymaktayız. Gıcıklık bir yana, çevreme uyum sağlayacağım, insanları güldüreceğim, sevimlilik yapacağım diye adeta kendinizi paralıyorsunuz. Nadiren gıcıklık yaptığınızda da "Ay ben ne yaptım?" diye anında pişman olup, sevimlilik derecenizi artırıyorsunuz. Çok arkadşınız var, ama aynı zamanda çok da yoruluyorsunuz. Birazcık gıcıklıktan kimseye zarar gelmez diyor, size sıkı bir gıcıktan ders almayı öneriyoruz... Bir süre sonra bu testi yeniden çözüm, düşündüğünüz şıkların tersini işaretleyin... Bakın hayat nasıl da farklılaşacak!...

kesinlikle yanılıyor benden daha gıcık varmı acaba :D

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
[h=2]Gıcıksınız[/h] Gıcıksınız gıcıksınız. Hem de bile bile. İnsanları kendinize belli bir mesafede tutabilmek ve aralarından yanınıza yaklaşabileceklere kendiniz karar vermek için etrafınıza bir gıcıklık duvarı örmüşsünüz. Soğuk espriler, gereğinden fazla dobralıklar, arada bir öfke patlamaları bu duvarın tuğlası, harcı, sıvası... Canınız istediğinde pek bir şeker olabiliyorsunuz. İşte öyle zamanlarda insanlar şaşırıp kalıyorlar. Siz de uzaktan bakıp hallerine şöyle bir gülüyorsunuz.

Teşekkür Ederim...!

cemree

=)=)
V.I.P
Sizden bi gıcık olmaz

Yanlış tanı :kik