Gercek Bir Hikaye

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Arkadaşlar yemin ederim gerçek bu olayı 1 yıl önce yaşadım Arkadaşım erselle beraber oturuyorduk onların evinde bilgisayar yoktu o zaman ne yapalım dedi bende gel bize gidelim istersen dedin oda boşver ya dedi sonra birden aa dedi aslında gidebiliriz korku filmi falan izleriz cin falan çağırırız bende yok ersel boş ver bilgisayar oynayalım ben geceleri uyuyamıyorum ya zaten garip sesler geliyo dedim erselde bana lütfen kardeşim ya ne olcak zaten dedi bende eğer uyamassam seni döverim dedim gülerek tamam dedi sonra bende güldüm aşşağıya indik ersel cinler gelin bakalım
dedi ben sus lan manyakmısın olum sen dedim olum bir şey olmaz dedi bende tamam lan kes ama bir daha yapma dedim bizim ev karşı apatmandı girdik 1.kat annem ve babam çalışıyor bende genelde bilgisayar oynuyorum okul o sıralar daha yeni başlamıştı yani bu sene bu sıralar gibiydi girdik eve tüm sitelere baktık o daha önce yaptım dedi harfleri falan hazırladı sonunda oturduk birde kardeşimi çağırdık ey cin geldiysen bir işaret göster dedi cola bardağı hafif bir şekilde oynadı kardeşim bağırdı ve bıraktı daha yeni okula başladı bu sene sonrasında biz kardeşimi odadan çıkardık ve devam ettik bu arada kız kardeşim abi diye bağırdı ben direk koştum tabi abi siyah birini gördüm dedi biz iyice korkmaya
başladık ardından ersel garip garip gülmeye başladı ellerini ilginç çeviriyordu gözleri kırmızı gibiydi kendini yerden yere vurmaya başladı ben koştum kardeşimle birlikte annemin odasına kaçtık ve onun gözlerini kapatıp ona sarıldım ben pek dua bilmezdim tüm duaları okudum 2-3 kez kelime-i şahadet getirdim sonra kardeşime sen burda dur deyip erselin yanına koştum bana bir kez vurdu ama ben kendimi kaybettim ayağa kalkamadım ardından onu izlemeye başladım bıçak aldı eline bileklerine çizik attı sonra aniden durdu bitkin bir halde bıçağı attı lütfen allahım dedi sonra birden sinirli bir halde koşa koşa balkona doğru gitti uyandığımda birileri kapıyla oynuyordu ben bıçağı sakladım ondan sonra kapıyı açtım baktım annem sonra içeriye girrdi ne olduğunu sordum ama dilim tutulmuştu konuşamıyordum 2 gün sonra erseli ziyarete gittim balkondan atlamış yeminle gerçektir ve 1 gün boyunca konuşamadım ondan sonra..

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
bu tür varlıklar kendileriyle uğraşanlara musallat olur çok fazla anmamak lazım hele kontrol edecek bigi ve cesaretiniz yoksa külüm uzak durun